"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


1.712

Toplam 1 mağazada bulundu

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Asus VG278HE özellikleri

Daha Büyük. Daha Parlak. Daha İyi

 

Ödün Vermeyen 3D Dünyası

NVIDIA® 3D Vision™ 2 ile titremesiz 3D Görüntü

VG278HE ile sizi içine çeken 3D full HD 1080p oyunlar ve filmler dünyasına adım atın. Dünyanın ilk NVIDIA® 3D Vision™ 2 gözlük teknoloisinin kullanılmasıyla kendinizi anında farklı bir boyutta bulacaksınız –bütün oyun deneyimleriniz ve filmlerinizi artık 3D’ye dönüşecek. Yeni teknolojisi ile VG278HE, geleneksel 3D teknolojisine oranla iki kat daha parlak 3D görüntü sunuyor. Üstelik şu anda NVIDIA® 3D Vision™ Kit ile uyumlu beş yüzden fazla popüler PC oyunu* mevcut.

* VG278HE NVIDIA 3D Vision 2 ile Dual-link DVI Destekler.
* Lütfen NVIDIA web sitesi'ne göz atın http://store.nvidia.com/

NVIDIA® 3D LightBoost™ Teknolojisi ile Sizi İçine Çeken 3D Deneyimi

En son NVIDIA® 3D LightBoost™ Teknolojisi ile toplam enerji tüketiminde sıfır artış ile 3D modunda geleneksel 3D teknolojisine göre iki kat daha fazla parlaklığın keyfini çıkarın. Bu, özellikle de Metro 2033 ve Batman: Arkham City gibi koyu renkli oyunlar için mükemmeldir. Buna ek olarak NVIDIA® 3D LightBoost™ Teknolojisi ile birlikte gelen yeniden tasarlanmış gözlükler %20 daha geniş görüşlü lenslere, rahat görüntü için ışığı engelleyen vizöre ve oyuncular için özel olarak düşünülmüş daha rahat bir tasarıma sahiptir.

Ultra-hassas Aksiyon

144Hz İki Kat Hızlı Tazeleme Oranı ve 2ms Tepki Süresi

Trace Free II teknolojisi ile desteklenen VG278H, tazeleme oranını geleneksel LCD monitörlerin iki katına çıkararak saniyede 120 kare ile ultra-hassas 3D görüntüler sunmaktadır. Dahası, iz bırakmayı ortadan kaldırarak canlı ve berrak video oynatımı sunmak için gecikme süresi de 2 milisaniyeye düşürülmüştür.

Gelişmiş Çift Yönlü LCD Kontrol Teknolojisi

VG278HE LCD şarj süresini düşürerek ışık sızmalarını, hayalet etkisini ve kenar parlaklıklarını önleyerek 3D oyun oynama ve video izleme esnasında berrak görüntüler sunmaktadır.

Learn More on Splendid Technology

Üstün Renk Performansı

Splendid™ Video Intelligence Teknolojisi

Splendid™ Video Intelligence Teknolojisi, kullanıcının o anda yaptığı işlemin doğasını otomatik olarak analiz ederek ekranı en uygun renk ve görüntüyü sağlayacak şekilde ayarlayan bir renk motoru üzerine inşa edilmiştir. Tek tuş ile altı farklı video modu (Manzara, Sinema, Oyun, Gece Görüşü, sRGB ve Standart) seçilebilir.


Ergonomik Tasarım

3D oyun oynarken ve film izlerken monitörünüzü ihtiyacınıza uygun olarak ayarlayabilmeniz için VG278HE döndürme, geriye yatırma ve yükseklik ayarı için özel olarka tasarlanmıştır.
Kapsamlı Bağlanabilirlik

HDMI 1.4 çıkışı ile Blu-ray disk oynatıcılardan veya oyun konsollarından stereoskopik 3D görüntü alın. HDMI 1.4, dual-link DVI-D ve D-sub ile VG278HE, bütün ortam cihazlarına yüksek uyumluluk sunmaktadır.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim