"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


569

Toplam 1 mağazada bulundu

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Sennheiser PC 333D İçin Teklifler

Sennheiser PC 333D özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Kulaklık frekans aralığı14 - 22000 Hz
  • Mikrofon frekans aralığı70 - 15000 Hz
  • KablosuzYok
  • BağlantılarUSB

Sennheiser PC 333D USB Ses Kartlı Mikrofonlu Kulaklık (Siyah) Genel Açıklama
2-kanallı headsete alışkın olan FPS (First Person Shooter) ve film meraklıları için PC 333D headsetin çok kanallı ses deneyimini yaşamak bir devrim niteliğindedir. Bu durum bir anda mono'dan stereo'ya veya siyah&beyaz'dan renkliye geçiş yapmaya benzer. 7.1 kanallar normalde farkedilemeyen detayları yaratır ve böylece 3D oyunlar ve filmler inanılmaz gerçekçi ve heyecan verici hale gelir. Oyuncular 3D G4ME1 7.1 USB ses kartında çoklu kanala geçtiklerinde, en gürültülü LAN partisinde olsalar bile ekranın dışından gelen seslerin 360° doğrulukla nereden geldiğini anlayabilirler. Sadece sağ, sol veya ön değil bir sesin tam olarak nereden geldiğini, kaynağının ne kadar uzaklıkta olduğunu ve ne tarafa doğru gittiğini söyleyebilirsiniz.
Mükemmel Sennheiser hoparlörler ve arka plan gürültülerini bloke eden çevresel, kapalı-akustik kulaklıkları sayesinde bu çok kanallı ses deneyiminin aşırı gerçekçiliği ve şiddeti eskisine göre çok daha iyidir. Dış dünya ile iletişim kurmanız gerektiğinde PC 333D size bunun için çok kolay bir çözüm sunuyor – dönebilen DJ tasarıma sahip tek kulaklığı kaldırmanız yeterli. Ayrıca birinci-sınıf gürültü bastırma özellikli mikrofonu ve doğrudan sağ kulaklığa entegre edilmiş sezgisel volüm kontrolü sayesinde oyun-içi konuşmalar ve internet görüşmeleri de son derece kolaydır. Özellikler
Daha geniş ses alanı - Oyun oynarken her yönden gelen seslerin yerini doğru biçimde saptamanız için Dolby Kulaklık tarafından beslenen 7.1 kanal surround ses
Olağanüstü Sennheiser stereo ses - Sennheiser kalitesindeki hoparlörler oyun, müzik, film ve internet görüşmelerinde mükemmel akustik performans sağlar.
LAN oyunlar için mükemmeldir – çevresel kapalı akustik tasarımı bulunan XL kulaklıklar etrafınızdaki dış gürültüleri bloke ederek tamamen oyuna konsantre olmanızı sağlar.
Hızlı takım konuşmaları - DJ'lerin yaptığı gibi sağ kulaklığı yukarı döndürerek takım arkadaşlarınız ile doğrudan temasa geçebilirsiniz.
Gürültü bastırma özelliği – profesyonel mikrofonu ortamdaki gürültüleri azalttığı için internetten telefon görüşmesi yaparken sesinizi yükseltmek zorunda kalmazsınız.
Sezgisel tasarım – daha hızlı erişim için volüm kontrolü, sağ kulaklığın üzerine entegre edilmiştir.   Otomatik mikrofon kapama – mikrofon kolunu yukarı kaldırdığınızda mikrofonun sesi otomatik olarak kapanır.
Ekstra - koruyucu bir taşıma çantası beraberinde gelir.
Içiniz rahat olsun – 2 yıl garanti süresi
*Dolby, Dolby Laboratuvarlarının tescilli bir markasıdır. Teknik Özellikler
Genel
Giyim tarzı : Kafabandı, çift taraflı
Kablo uzunluğu : 2m + 0.3m + 1.2m (headset + 3D G4ME1 USB ses kartı + USB uzatma kablosu
Konnektör soketleri : Masaüstü/dizüstü için 2 x 3.5mm
Ağırlık : 255 gr
Kulaklık
Frekans cevabı : 14 – 22,000Hz
Empedans : 32
Ses basınç seviyesi (SPL) : 112dB
Mikrofon
Frekans cevabı : 70 – 15,000Hz
Mikrofon karakteristiği : Gürültü bastırma
Empedans : 2 k
Hassasiyet : -38dBV/Pa
3D G4ME1 Soundcard :
Işletim sistemi : Service pack 2 ile Microsoft Windows® XP 32/64bit veya yukarısı Microsoft Windows® Vista 32/64bit, Microsoft Windows® 7 32/64bit
USB port USB 2.0 Kutudan Çıkanlar
PC 333D headset
3D G4ME1 7.1 USB ses kartı
USB uzatma kablosu
Audio driver CD
Hızlı-kurulum rehberi
Taşıma çantası PC 333 D, PC333D olarak da bilinir.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim