"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Canon Extender EF 1.4x II özellikleri

Lensin etkili diyaframı bir veya iki kademe artırılmıştır. Geçerli maksimum diyafram açılığı f/5,6'dan büyükse otomatik odaklama çalışmaz (EOS 1V ve EOS 3'te f/8'den büyükse). Özellikler Toz ve nem geçirmez yapı
1,4x ana lens odak uzunluğunu genişletir
Minimum lens performans kaybı
Daha yüksek görüntü kalitesi için iç yansımayı azaltır Yeni model II, bir önceki modelin olağanüstü optiklerini korur ve gelişmiş hava şartlarına dayanıklı yapı ve lens çerçevesi içine gelişmiş yansıma önleyici yüzey özelliğini ekler. EF1.4'ü takip eden bu model görüntü kalitesini daha da iyileştirmek için değerli geliştirmelere sahiptir. Bu genişletici, lens performansını veya görüntü kalitesini çok az kayba uğratarak ana lens odak uzaklığını 1,4 kat genişleten yeni bir optik sistemle,
kullanıcıların pratikliği ve işlevselliği bir araya getirmelerini sağlar. Toz ve nem geçirmeyen yapısıyla bu genişletici, EOS sistemini desteklemek için tasarlanmıştır. Özellikle, EOS-1V ve IS süper telefoto L-serisi lenslerle bir arada çalışması için tasarlanmıştır, bu da önemli ölçüde toz ve su geçirmeyen bir bileşim yaratır.
EF1.4x II, mercek çerçevesi içinde gelişmiş yansıma önleyici malzeme özelliğinin yanı sıra parlamayı azaltmak için lenslerin dış yüzeylerinde de gelişmiş kaplama özelliğine sahiptir. Tüm bu iyileştirmeler, profesyonel fotoğrafçılara, daha önce elde etmedikleri kadar yüksek kalitede görüntüler yakalama olanağı sunar. Ürünün Teknik Özellikleri Objektif yapısı (elemanlar/gruplar)
5/4 Max. çap x uzunluk (mm)
72,8 x 27,2 Ağırlık (g)
220 Büyütme - Uzatma Tüpü EF12 II
- Büyütme - Uzatma Tüpü EF25 II
- Sert kılıf
LH-B8 Yumuşak kılıf
LP811 Extender EF 1 4 x II, ExtenderEF14xII olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim