"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

York Y4HJZH024BAE-AFX özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • ÇeşitDuvar tipi split

Marka: York
Model: Exclusive Y4HJZH024BAE-AFX

GİZLİ GÖRÜNTÜ PANELİ
York Exclusive serisi klimalar, mekanınız ile bütünleşir, son derece şık, zarif ve hoş dış gövdesinin içerisine gizlenmiş şekilde bir görüntü paneli mevcuttur. Böylece göze daha hoş gelen klimanız mekanınızla bir bütün olacaktır.

4 FARKLI FİLTRE ÖZELLİĞİ
York Exclusive serisi klimanızda bulunan 4 farklı filtre sayesinde, mekanınızın havasını Catechin, Hepa, Vitamin-C ve Aroma Filtrelerinden geçirerek hem havadaki zararlı partikülleri ve hoş olmayan kokuları önler. Böylece mekanınıza çok daha temiz bir hava sağlamış olacaksınız.

KONFORLU UYKU MODU
York Exclusive serisi klimalarda bulunan konforlu uyku modu özelliği sayesinde siz uyurken, konforlu bir uyku sürdürebilmeniz için iç mekan sıcaklığı hedeflenen değere göre otomatik olarak artar veya azalır. Bu şekilde uyurken bile rahatlığın ve konforun keyfini sürersiniz.
SOĞUK PLAZMA FİLTRE
York Exclusive serisi klimalarda bulunan Soğuk Plazma filtre, bakterileri,virüsleri ve havadaki zararlı diğer maddeleri yok eden aktif hidrojen ve oksijen iyonları sayesinde iç mekanın hava kalitesini arttırır ve daha sağlıklı bir ortam sağlar.

BEKLEME MODUNDA 1 WATT ENERJİ TÜKETİMİ
Elektrikli her türlü ev aletleri kullanılmadığı anlarda bile (Stand by) ciddi elektrik tüketir. Bu enerji sarfiyatını ortadan kaldırmak için York Exclusive Serisi split klimalar için geliştirdiği özel sistem sayesinde enerji tasarrufuna destek olmayı başarmış, normal şartlarda "bekleme modunda" (Stand by) 4-5 Watt enerji tüketen klimaların aksine bekleme modunda sadece 1 Watt enerji tüketir.

TURBO ÇALIŞMA
York marka klimalarda bulunan bu özellik ile bulunduğu mekan kısa sürede soğutulur. Bu fonksiyon devreye alındığında ortama güçlü bir şekilde soğuk hava verilir, özellikle sıcak yaz günlerinde yüksek konfor ortamı sağlanır.
A SINIFI ENERJİ VERİMLİLİĞİ
York marka DC Inverter klimalarda enerji verimliliği, standart klimalara göre çok daha yüksektir. Hem soğutma hem de ısıtma modunda yüksek teknolojisi sayesinde A sınıfı enerji verimliliği sağlar. Bu da %50 enerji tasarrufu ve ekonomi demektir.

HİSSETME MODU
York Exclusive serisi klimanızı kullandığınız mekanda kumandanız neredeyse klimanız oradan aldığı değerler doğrultusunda çalışıyor. Kumandanızın üzerinde bulunan sensörler aracılığıyla kumandanız bulunduğu ortam sıcaklığını klimanıza bildiriyor ve klimanız bu değerlere göre çalışıyor.

Kapasite 24000 BTU/h
Enerji Tüketimi (W) 2025
Enerji Sınıfı A
Kapasite Kontrol Inverter

Exclusive Y 4 HJZH 024 BAE AFX, ExclusiveY4HJZH024BAEAFX, Exclusive Y4HJZH024BAE AFX, ExclusiveY4HJZH024BAE-AFX olarak da bilinir.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim