"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Samsung AQ24TSMN özellikleri

İÇ

 • Maks. iç ünite ses seviyesi42 dB

DIŞ

 • Maks. dış gürültü seviyesi54 dB

BOYUTLAR

 • Derinlik (Dış)31 cm
 • Genişlik (Dış)88 cm
 • Derinlik (İç)23 cm
 • Genişlik (İç)107 cm
 • Ağırlık (Dış)56 Kg
 • Yükseklik (Dış)64 cm
 • Ağırlık (İç)13 Kg
 • Yükseklik (İç)30 cm

SOĞUTMA

 • Maksimum soğutma kapasitesi (kW)7

ISITMA

 • Maks. Isıtma kapasitesi (kW)7

GENEL ÖZELLİKLER

 • ÇeşitDuvar tipi split
 • InverterYok

Marka: Samsung
Model: AQ24TSMN Boracay


Ürün özellikleri:

Tam HD Filtre
Samsung'un gelişmiş Tam Yüksek Yoğunluklu Filtresi ile, odanızın taze ve temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Tam HD Filtre en küçük mikroskobik toz parçacıklarını bile gidererek ve kirli havayı temiz havaya dönüştürerek gelişmiş bir filtreleme sunar. Filtrenin temizliği de kolaydır. Filtreyi temizlemek için tek yapmanız gereken akan suyla kiri yıkamaktır. Basit ve bakımı kolay filtre ile havanız her zaman temiz ve taze olsun.

Derin Uyku
İyi bir gece uykusunu ıskalamanız günün kötü geçeceğinin habercisidir. İşte bu nedenle Samsung'un Derin Uyku özelliği yatak odanızda ideal konforlu bir iklim yaratır. Hassas sıcaklık kontrol sistemi ve otomatik nem ayarı ile, uykunuzun üç hayati aşaması nemden ve ısıdan korunmuş olur, böylece tamamen yenilenmiş ve yeni günü göğüslemeye hazır şekilde uyanırsınız. Derin Uyku özelliği sadece değerli dakika ve saatlerinizi uykusuzluktan kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda normal soğutma moduna kıyasla %36'ya kadar enerji tasarrufu da sağlar.

Otomatik Temizleme
Bilmiyor olabilirsiniz, fakat bir klima küf üretebilir ve mikropları yayabilir. İç ve dış hava sıcaklıkları arasındaki fark nedeniyle ünitenin içinde nem oluşur ve nem de bakteri demektir. Peki bizim çözümümüz nedir ? Samsung klimaları otomatik temizleme özelliğine sahiptir, böylece siz kapatır kapatmaz fan otomatik olarak çalışır, mikropların yayılmasını önlerken her şeyi kuru ve kokusuz tutar.

Turbo Soğutma
Samsung'un yeni kliması belirlenen sıcaklığa hemen ulaşmak için Turbo modda maksimum hızda çalışır. Samsung'un Turbo Soğutma teknolojisi ile mekanınızı anında soğutun.

Üçlü Koruyucu
Samsung'un entegre koruma teknolojisi daha iyi dayanıklılık ve güvenilirlik sunar. Güçlü soğutma sistemi (Motor Koruyucusu, sabit volt kontrolü (Denetleyici Koruyucusu) ve paslanmaya karşı etkili kaplama (Kanat Koruyucusu) daha uzun bir süre mükemmel derecede taze serin havaya sahip olmanızı sağlar.

Nem Alma
Samsung'un yeni kliması mekanınızın rutubetli ve boğucu olmasına müsaade etmez. Samsung'un yeni kliması, çevrenizdeki aşırı nemi gidermek için en uygun seçimdir. Kesinlikle su kovası boşaltmanıza gerek yok!

Düşük Watt
Daha fazla para tasarrufu için artık konforunuzdan ödün vermek zorunda değilsiniz. Samsung klimalar, hiçbir şekilde konfor yitimi olmaksızın, para ve enerji tasarrufu yapmanızı sağlayarak daha düşük bir watt düzeyinde çok güçlü bir soğutma gücü sunar. Klasik klimadan daha yüksek bir etkililikle birlikte faturanız geldiğinde farkı göreceksiniz. Ayrıca, klimayı her açtığınızda da farkı hissedeceksiniz.

Anti bakteriyel kaplama
Bu filtre, anti bakteriyel kaplamanın eşsiz yapısı nedeniyle ufak toz parçacıklarını ve göremediğiniz virüsleri bile toplar. Daha temiz, daha taze bir hava solumanız için istenmeyen bakterilere karşı tamamen korunmanın keyfini çıkarın.

AQ 24 TSMN Boracay, AQ24TSMNBoracay, AQ 24TSMN Boracay olarak da bilinir.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim