"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


4.927

Toplam 1 mağazada bulundu

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Samsung AF28FSSDAWKNTK özellikleri

Turbo Jet Soğutma, Daha Güçlü ve Daha Etkili
Ön cephede bulunan birbirinden bağımsız fanlar sayesinde güç ve kontrolün mükemmel dengesini sunar. Bu fanlar, standart klimalardan daha hızlı bir şekilde soğutarak optimum soğutma ve enerji tasarrufu sağlar.
 
Turbo Jet Soğutma - 3 Bağımsız Fan
Jet motorlarından esinlenerek yaratılmış, 3 adet güçlü, spiral rüzgar veren fan evinizi daha hızlı ve etkin bir biçimde soğutur. Kısa bir sürede daha serin ve konforlu bir ortam oluşturur.
 
Turbo Jet Soğutma - 7 Farklı Hava Akımı
Birbirinden bağımsız veya beraber çalıştırılabilen üç ayrı fan sayesinde, serinleme ihtiyacınızı karşılayabilecek şekilde farklı kombinasyonlar yaratabilirsiniz.
 
Enerji tasarrufu - Smart Inverter Kompresör
Smart Inverter Kompresör hızını oda sıcakığına göre ayarlar. Sadece gerektiği hızda çalışarak enerji kaybını minimuma indirir ve maksimum enerji tasarrufu sağlar. Üç fan birbirinden bağımsız olarak da çalıştırılabilir böylelikle ne kadar az fan kullanılırsanız o kadar az enerji harcarsınız.
 
Hava temizleme - Virus Doctor
Yenilikçi hava temizleme teknolojisi "Virus Doctor", fiziksel filtrelemeye direnç gösteren bakteriler de dahil olmak üzere havadaki bütün zararlı bileşenleri zararsız hale getirerek su buharına dönüştürür.
 
Hava Temizleme - Statik Filtre
Statik filtre, mıknatıs teknolojisi sayesinde en ufak toz parçacıklarını dahi yakalayarak ortamdaki havayı daha temiz ve sağlıklı hale getirir. Geniş alanlardaki havayı kısa sürede serinletir ve tazeler. Yüksek tasarrufu sayesinde elektrik faturasını düşünmeden her gün kullanılabilecek bir üründür. Statik filtreyi suyla hızlıca ve kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.
 
Hava temizleme - Sağlıklı Nem Alma
Klimanızın içindeki nem alma özelliği sayesinde havadaki nemi azaltarak ortamdaki havayı daha temiz ve taze bir hale getirirken evinizi bakteri ve küflerden de korur.
 
Tasarım - Estetik ve Zarif
Q9000 stil sahibi dizaynı sayesinde evinizde modern ve sofistike bir atmosfer yaratır. Az yer kaplayan gövdesi sayesinde size daha kullanışlı bir yaşam alanı sunar.
 
Tasarım - Buz Mavisi Işık
Fanlar bağımsız olarak çalışırken, şık buz mavisi ışık yanar. Bu sayede eviniz hoş mavi ışıkla aydınlanırken klimanızın
 

 
FOTOĞRAFLARGeri bildirim