"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Electrolux EXI18HD1WI özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • InverterVar
Evinizdeki havayı soğutur, ısıtır, nemden arındırır ve temizler!

Bu klima sadece sıcak günlerde serinlemenizi değil, aynı zamanda soğuk havalarda ısınmanızı sağlar. Dahası, evinizdeki havayı taze tutan bir nem alma fonksiyonuna sahip ve entegre edilmiş filtreler sayesinde havadaki tozu, tüyü ve küfü etkin bir şekilde arındırıyor. Hem de inanılmaz bir fiyata!

 
Electrolux
 
 
 
 
 
 
 
 
Evinizi tasarruflu olduğu kadar sessiz bir şekilde ısıtıp soğutun!

Bu klima,en yeni inverter teknolojisi ile donatılmıştır. Bu da cihazın mümkün olan en düşük enerjiyi tüketerek evinizi soğutmasını ya da ısıtmasını sağlar. Güç tüketimi hem düşük hem de sabit olduğundan dolayı, cihazın çalışma gürültüsü de bir o kadar düşüktür.

Electrolux
 
 
 
 
 
 
 
 
Çünkü hava kalitesi evdeki konforun bir parçasıdır

Rahatınız için hava sıcaklığı kadar havanın kalitesi de önemlidir. Bu klimada bulunan gelişmiş filtreleme sistemi en küçük parçacıkları bile temizler. Aralarında, kötü duman ve kokuyu yok eden Aktif Karbon filtresinin de bulunduğu dört ayrı filtre sayesinde, en ince tozlar ve bakteriler bile temizlenir.

Isıtma ve soğutmada en iyisi

Klimanın sizi sadece serin değil, aynı zamanda kışın sıcak tutması gerektiğine de inanıyoruz. Bu klimadaki ısı pompası teknolojisi, size her iki özelliği birlikte sunar. Hava sıcaklığı 48°C ya da -15°C olması hiç fark etmez; eviniz yıl boyunca konforlu bir sıcaklığa sahip olur.

Electrolux
Sizi takip eden konfor

Sadece klimanızın yakınında değil, odanın her yerine konforlu bir sıcaklığın keyfini sürmek istiyorsunuz. Uzaktan kumanda üzerindeki 'Beni takip et' sensör fonksiyonunu etkinleştirdiğinizde, klima devreye girerek uzaktan kumanda ve sizin olduğunuz tüm yerleri istenen sıcaklıkta tutar.

Electrolux
Klimanızı akıllı telefonunuzla kontrol edin

Tümleşik bağlanılabilirlik sayesinde, klima akıllı telefon üzerinden uzaktan kontrol edilebilir ve böylece her zaman mükemmel sıcaklıkta bir yuvaya dönersiniz. Yapmanız gereken tek şey iç mekan ünitesi ile ControlBox 24/7 arasındaki bağlantıyı kurmak. Böylece Apple ve Android akıllı telefonlarda çalışan kullanımı kolay uygulama ile klimayı yönetebilirsiniz.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim