"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…

  • Siyah
  • Kırmızı

0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Babybjörn Comfort özellikleri

 BABYBJÖRN® Kangru Comfort Organic Grey 0+
  • Babybjörn - Daha fazla yakınlık daha fazla güven… Isveçli BabyBjörn  1973'de geliştirdiği BabyBjörn kanguru ile  anne babaların, bebeklerini taşıma şeklinde yeni bir çığır açtı.   O günden bugüne 25 milyon bebek, anne babalarına çok daha  yakın bir şekilde taşınmakta.   70'li yılların başlarında pek çok ülkenin çocuk doktorlarından  gelen fikirlerle tasarlanan  Babybjörn kangurular yıllardır sayısız ödülün sahibi olmaktadır. Ilk dönem bebek ve ebeveyn arasında kurulacak yakın  temasın önemini keşfetmiş olan  çocuk doktorlarının, aileler ile kurduğu işbirliğinin ürünü olan  BabyBjörn kangurularının  uluslararası medikal danışma ekibi, bugün Isveç'in, Almanya'nın ve  Amerika'nın  önde gelen çocuk doktorlarından oluşmaktadır.

    Bebeğin sırtını ve başını destekleyen tasarımı ve ağırlığı  dengeli bir şekilde omuzlara ve  sırta dağıtan geniş, destekli askıları sayesinde  BabyBjörn kanguru hem bebeğiniz   hem de sizin için son derece konforludur. Hem anne hem baba için tasarlanan çekici bir tasarımıyla  bebek ürünlerinde bir çığır açıp  babaları da bebeklerini kanguru ile taşısın diye  cesaretlendirmeye yardımcı olan , BabyBjörn  ana kucağından park yatağa, mama önlüğünden  alıştırma tabak ve kaşıklarına,   tuvalet küçültücülerden alıştırma oturaklarına kadar  pek çok benzersiz ürün alternatifine sahiptir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim