"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Buffalo Ministation 500GB HD-PCT500U3/B-EU özellikleri

Marka: Buffalo
Model: Ministation 500GB HD-PCT500U3/B-EU


Ürün özellikleri:

  • MiniStation Plus, kompakt ve hafif, darbelere dayanıklı bir gövdede yüksek performanslı USB 3.0 portatif depolama sunar. USB 3.0 desteği ve USB 2.0 ile geriye dönük uyumluluğu sayesinde, her türlü bilgisayar veya Mac® ile çalışarak 5Gbps'e kadar arayüz hızı sağlar.
  • MiniStation Plus çok az yer kaplar ve USB ile çalışır, bu sayede yönetilmesi gereken ek kablolar yoktur ve ayrı bir güç kaynağı gerekmez; sadece bilgisayarınızın mevcut USB portlarından birine taktığınızda anında yanınızda taşıyabileceğiniz kapasite ekler veya dosyaları depolar.
  • Mevcut 256-bit AES donanım kodlaması ile sadece bir parola atamak suretiyle verilerinizi istenmeyen erişimden koruyabilirsiniz. SuperSpeed tak ve oynat MiniStation Plus bağlantısı ile içeriğinizi depolayın, yedekleyin ve taşıyın.
  • Darbeye karşı koruyucu elemanlar, sabit diskinizi yanlışlıkla çarpmalardan ve düşürmelerden korumaya yardımcı olur.
  • Eco Manager: Ekonomi odaklı gu¨ç yönetimi aracı, gu¨ç kullanımı du¨zenler, enerji ve pil tu¨ketiminden tasarruf eder.

Ministation 500 GB HD PCT 500 U 3 B EU, Ministation500GBHDPCT500U3BEU, Ministation 500GB HD PCT500U3/B EU, Ministation500GBHD-PCT500U3B-EU, Ministation 500GB HD-PCT500U3/B EU olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim