"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Toshiba Exceria Type-HD SDHC 8GB Class 10 özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Kapasite8 GB
  • TipSDHC

EXCERIA Type HD - Yeni!
Toshiba'nın EXCERIA serisine ait yüksek performanslı yeni SDHC hafıza kartları şu anda en yüksek performansa sahip olan hafıza kartlarıdır
Minimum kayıt hızı, UHS Hız Sınıfı 1 ve SD Hız Sınıfı 10'a eşdeğerdir
Maksimum okuma ve yazma hızı ise saniyede 90 MB ve saniyede 30 MB'tır
5 yıl garanti

UHS EXCERIA SD Hafıza Kartları
EXCERIA, Toshiba´nın yüksek performanslı yeni SDXC ve SDHC hafıza kartı serisinin adıdır. Bu yeni seri ile, dünya çapında en yüksek performanslı SD hafıza kartları kullanıma sunuluyor. Adını Excellent" ve "Experience" kelimelerinin kombinasyonundan alan EXCERIA serisinde, Ver. 3.0 UHS-I SD hafıza kartı standardına uygun olan hafıza kartları yer almaktadır. Bu standart, sektördeki en hızlı veri aktarım oranına sahip versiyonları kapsamaktadır.
SD hafıza kartları, performansları giderek artan dijital cihazlar için daha hızlı veri aktarım oranı sunar. Bu hızlı aktarım oranları; HD film kaydetme, dijital fotoğraf makineleri ile kesintisiz resim kaydetmek ve verilerin diğer cihazlara kopyalanmasındaki aktarım sürelerini kısaltmak için gereklidir.

Yazma hızı: 30 MByte/san. **
Okuma hızı: 90 MByte/san. **
FOTOĞRAFLARGeri bildirim