"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Team Secure Digital 16GB Class 6 (SDHC) özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Kapasite16 GB
  • TipSDHC
Marka: Team
Model: Secure Digital 16GB Class 6 (SDHC)


Ürün özellikleri:

Genel Özellikler
Yüksek Class-6 hızı sayesinde her türlü yüksek performans gerektiren cihazda rahatlıkla kullanabilirsiniz
SDHC destekleyen tüm yeni nesil cihazlarda 16GB'lık yüksek kapasitenin keyfini çıkarın

Class6 Hız Standardı İle Yüksek Aktarım Hızı!
SD teknolojisinde en üst sınıf olan Class6 standardı ile üretilen Team SDHC flash kartlar; cep telefonu, PDA, MP3 çalar, fotoğraf makinesi vb. elektronik cihazlarda kullanılabilir. Class-6 hızı sayesinde yüksek kapasiteli verilerinizi kaydederken ve aktarırken sizi bekleme derdinden kurtarır.

Yüksek 16GB Kapasite
Yüksek kapasiteli 8GB Team SDHC flash kart ile 12 megapiksel boyutunda 1350 adet veya 6 megapiksel boyutunda 3828 adet fotoğrafı saklayabilirsiniz. Bu sayede çektiğiniz fotoğrafları yanınızda her zaman taşır, arkadaşlarınıza göstererek paylaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra SDHC kart destekli HD video kaydı yapan kameralarla da 135dk'ya varan sürelerde kayıt yapabilirsiniz.

Yeni SDHC (Secure Digital High Capacity) Standardı
SDHC yeni Secure Digital (SD) standardıdır. Standart SD teknolojisi maksimum 4GB kapasite desteği sunarken, SDHC ile 32GB'a kadar SD kartlar üretilebilmektedir. Piyasada bulunan birçok SDHC ürün düşük sınıf olan Class2 veya Class4 olması sebebiyle, performansları Class6 sınıfı olan kartlara göre oldukça düşüktür. Team SDHC kartlar Class6 standardını desteklemesi sayesinde profesyoneller için en uygun çözüm olmaktadır.
UYARI: SDHC bir kart almadan önce cihazınızın SDHC destekleyip desteklemediğini kontrol etmelisiniz. SDHC destekli cihazların üzerinde SDHC logosu yer alır. Logo yer almayan bazı cihazlar firmware güncellemesi ile SDHC destekleyebilir.

Secure Digital 16 GB Class 6 SDHC, SecureDigital16GBClass6SDHC olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim