"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Sandisk CompactFlash Extreme Pro 32GB (CF) özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Kapasite32 GB
  • TipCF
SanDisk Extreme Pro CompactFlash 32GB CF Kart 90MB/s

Kapasite : 32GB Şimdi hafıza kartı yeterince hızlı gelişmiş UDMA-6 DSLR ye yetişmek için's : SanDisk Extreme® Pro CompactFlash® kartın tadını çıkartın.
Yıldırım hızı ile (en fazla 90MB/sn* yazma), daha devamlı çekim yapabileceksiniz. En profesyonel dijital SLR fotoğraf makinesini almanıza gerek kalmaz. En fazla 90MB/s okuma*/yazma hızı ile en büyük dosya boyutlarını çok daha hızlı kaydetmenize olanak sağlar. SanDisk® Extreme® CompactFlash® Card ile fotoğraflarınızı daha hızlı görüntüleyebilir, datalarınızı daha hızlı bir şekilde transfer edebilirsiniz. Özellikler
Okuma - Yazma Performansı : 90MB/s (600x)* ciddi performans artışı için.
Extreme Full HD video† performansı - Full HD video super için Video Performance Guarantee (VPG) †† açık
UDMA : UDMA 6 - Tüm UDMA modlarında etkin çalışır.
Power Core Controller & Enhanced Super-Parallel Processing Technology (ESP) : Bu özellik SanDisk tarafından kart performansını artırmak için icat edildi.
Çalışma Sıcaklığı : -25°C'den 85°C e kadar test edilmiştir (-13°F den 185°F a kadar) Böylece herhangi bir hava koşulunda kullanılabilirler.
Özellikler : CFA Özellikleri Tip I Kartta Toplandı
Dayanıklılık : Shock koruma ve RTV silikon kaplama ile nem ve rutubete karşı koruma ekledi. *SanDisk dahili testi için geçerlidir. Performans ana cihaza bağlı olarak değişebilir.
† Full HD video (1920x1080x30fps)
† † Video Performance Guarantee açık Full HD video† kayıt minimum 20 MB/sn etkin yazma hızı sürekli. 1 megabayt (MB) = 1 milyon bayt. CompactFlash Extreme Pro 32 GB CF, CompactFlashExtremePro32GBCF olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim