"iyi.net" fiyat karşılaştırma …
Tarayıcı Forumu (toplam 2 konu)

Fatmanur Gücüm

CANON PIXMA MP-230 nasıldır ?

Fatmanur Gücüm - 20 Haziran 2013 15:09

Tarayıcı arıyordum. Vatan bilgisayarda yazıcı ve fotokopi özelliği de olan bu modeli buldum. Fiyatı çok uygun. Hatta burada fiyatların 85tlden başladığı yazıyor. Önerir misiniz ? Evde fotoğraf taratmada kullanacağım belki yazıcı olarak da kullanırım ama fotokopi kullanmayacağım. Önerebileceğiniz başka uygun fiyatlı makine varsa onlara da bakarım. Asıl amaç fotograf taratma olacak
  • Ahmet Ertürk

Ahmet Ertürk - 20 Haziran 2013 15:22

Canon pixma mp230 nasıldır bilmiyorum ama hakkında pek de yorum yok. Bunun yerine canon lide 110 öneririm. Teknoloji marketleri araştır. Fiyatı bunun da uygundur. Kablosuz olduğu için kullanımı rahattır. Direkt usb kablodan bilgisayarına bağlanır. Fotoğrafı koyar taratırsın. Anında bilgisayarda görürsün. pdf olarak kaydedersin. İşini görür
    Cevap ver10
  • Mehmet Ahmetoğlu

Mehmet Ahmetoğlu - 27 Ocak 2014 14:18

merhaba. eğer taradığınız fotoğrafları profesyonel kısımda kullanacaksanız bu cihaz yetersiz kalır. Ancak eğer sadece hobi olarak bu işi yapıcam derseniz tarayıcı kısmı sizi memnun edecek kalitededir. Yazıcı olarak kullanmanızı çok tavsiye etmem. çünkü bu cihaz mürekkep püskürtmeli bir cihazdır ve kartuşları pahalı gelebilir.
    Cevap ver10
Bu konuyla ilgili yazacak birşeyleriniz mi var?