"iyi.net" fiyat karşılaştırma …
LED / LCD ve Plazma TV Forumu (toplam 26 konu)

Dominic Decocco

1000tl ye kadar bilgisayar için led tv tavsiyesi

Dominic Decocco - 27 Mayıs 2014 14:12

Arkadaşlar laptop'ı daha büyük bir ekrana bağlamak için bir led tv almayı düşünüyorum. 32 ya da 40 inç olabilir. Full hd olmalı ve input lag sorunu minimum seviyede olmalı. 100hz den düşük olmasın. 200hz ve üstü elbette daha iyi olur. Çok da anlamıyorum input lag olayı tamamen hz değerinden mi kaynaklanıyor bilmiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Smart tv olmasına gerek yok. Olurda 3d olursa harika olur :)
  • Fikriye Tekin

Fikriye Tekin - 27 Mayıs 2014 14:34

Odam küçük olduğu için 40 inç fazla göz yoruyor. Sen bilgisayarı bağlamak için demişsin gerçi ama yakından mı bakacaksın uzaktan mı? Yakın kullanacaksan 40 inç tavsiye etmem çok büyük geliyor. Görüntü kalitesi daha kötü duruyor hem gözlere zararlı olduğunu düşünüyorum.
    Cevap ver00
    • Dominic Decocco

Dominic Decocco - 2 Haziran 2014 15:52

Tamam 32 olsun o zaman. Ben buldum birkaç tane ama Vestel'İn alt markalarında var onlar bile pahalı aslında. Sanırım 3d den vazgeçmem gerekecek.
      Cevap ver00
    • İbrahimoviç

İbrahimoviç - 5 Haziran 2014 15:30

Hocam monitör olarak kullanacaksan salla 3D yi. Uygun fiyata monitör olarak kullanabileceğin bir tv yok. Sony modellerine bak. Çok özellikli değil ama monitör olarak kullanan var mı?
      Cevap ver00
    • Montezooma

Montezooma - 12 Haziran 2014 13:59

Tepkime süresini zor öğrenirsin hocam. Bu televizyon hakkında bilgi bulmak çok zor gerçekten.
      Cevap ver00
  • T.C. Erdem Mahir

T.C. Erdem Mahir - 10 Haziran 2014 11:04

Cevap ver20
    • Yavuz Kara

Yavuz Kara - 10 Haziran 2014 16:55

Valla fiyatına göre iyi duruyormuş bu tv. Ama tepkime süresi nedir ona bakmak lazım. input lag var mı yok mu bunlar önemli. Yoksa full hd bu fiyata iyi yani.
      Cevap ver00
  • Joker

Joker - 12 Haziran 2014 16:00

Tv den pc ye monitör olmaz. O kızdan sana yar olmaz gibi oldu ama cidden böyle. Sürekli tv izleme mesafesinde bilgisayarı kullanamayacağına göre o pikseller gözüne çok batar. 32 inç çok büyük kalır pc için. 32 inç 4k çözünürlük olsa eyvallah da olmaz yani kısacası. Hele oyun falan oynayacaksan çok pişman olursun.
    Cevap ver10
    • Montezooma

Montezooma - 18 Haziran 2014 10:46

Kullananlar nasıl kullanıyor. Ben de biliyorum monitör kadar iyi görüntü alınamayacağını ama 32 inç alsak full hd o neden olmuyor onu anlamadım.
      Cevap ver10
    • Tyrion Lannister

Tyrion Lannister - 23 Haziran 2014 11:41

Hocam oluyor inanma sen onlara. Ben kullanıyorum Samsung UE32F5070 taş gibi tv. Bildiğin monitör. Monitör olarak alacaksan tek geçerim diyebilirim. Hem fiyatı iyi hem kalitesi. Monitör haricinde kullanacağın diğer özellikler yok. 3D ve smart tv gibi. Bunlar önemli değilse ve bütçe düşükse tam aradığın tv diyebilirim rahatlıkla.
      Cevap ver00
  • Tyrion Lannister

Tyrion Lannister - 23 Haziran 2014 11:41

Merhaba Ben Samsung UE32F5070 modelini kullanıyorum. Smart TV 3D yok ama panel kalitesi ve fiyatı çok iyi. Samsung olması da büyük artı bence. Oyun oynayabilirsin rahatlıkla ben oynuyorum. Zaten monitör için aldım. Oyun Modu var onu seçmeyi unutma. 32inç full hd keyfi cidden bambaşka.
    Cevap ver10
Bu konuyla ilgili yazacak birşeyleriniz mi var?