"iyi.net" fiyat karşılaştırma …
Cep Telefonu Forumu (toplam 855 konu)

Arda Turan

HTC Desire 816 hakkında

Arda Turan - 28 Mayıs 2014 13:56

Arkadaşlar HTC'nin Türkiye'de satışına başlanan bu yeni modelin fiyatı sitede şu an 1399tl
http://www.iyi.net/cep-telefonu/htc-desire-816-fiyatlari/

Telefonun özelliklerine bakarsanız bu fiyatı haketmediğini hemen görürsünüz. 5.5 inç 720p ekran. Gerçekten boyut ve çözünürlük olarak kötü bir ekran bana göre. 1.5gb ram ve belki de en kötüsü yeni bir telefon olmasına rağmen kullanılan Snapdragon 400 işlemci. Fiyatı bir LG G2 kadar hatta daha pahalı olmasına rağmen telefonun elle tutulur hiç bir artısı yok. Kesinlikle paranıza yazık etmeyin. Tasarımına falan kapılıp almayın bu telefonu. Normal şartlarda fiyatının en fazla 1000tl falan olması gerekiyor. Desire 816 yerine alabileceğiniz çok fazla model var.
  • Faruk Mesimoglou

Faruk Mesimoglou - 28 Mayıs 2014 15:16

Evet fiyat pahalı gerçekten. Ancak düşer bunun fiyatı 1000tl yi görür. O zaman da sorunsuz ve kaliteli telefon arayanlar düşünebilir bence.
    Cevap ver00
  • Atsız Kovboy

Atsız Kovboy - 28 Mayıs 2014 15:52

Bunu alacağıma. Motorola Moto G alır bir de yanına Asus Fonepad 7 alırım. Hem telefonum olur hem telefon gibi kullanacağım canavar gibi tabletim olur.
    Cevap ver00
  • Behzat Ç.

Behzat Ç. - 28 Mayıs 2014 18:25

Htc Desire 816 fiyatı çok çok çok fazla olan bir ürün. Samimiyetle söylüyorum. 900tl bu telefonun hakettiği fiyat.
    Cevap ver00
  • Albatros

Albatros - 2 Haziran 2014 14:13

Desire 816 ihtiyaç doğrultusunda bence alınabilecek bir telefon. Fiyatı biraz daha düşer. 1100tl seviyesine iner bence. O zaman çok daha avantajlı bir model olur.
    Cevap ver00
  • Şafak Altuğ

Şafak Altuğ - 4 Haziran 2014 17:08

Bu telefonu düşünüyorum ama burayı okuduktan sonra biraz soğudum açıkçası. 1000tl seviyesine inmesini bekleyeceğim sanırım. O zaman alınır ama dimi bu telefon sizce? Ben beğendim büyük ekran olmasını. HTC de alışık olduğum bir marka. Desire C den her türlü iyidir ama bu telefon herhalde o konuda hemfikiriz sanırım.
    Cevap ver30
Bu konuyla ilgili yazacak birşeyleriniz mi var?