"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Sony HVL-F43AM özellikleri

Güçlü flaş çıkışı

Fotoğraf makinesinin uzağındaki nesneleri aydınlatmak için dahil edilen yüksek çıkış seviyelerinin gücünü hissedin. Portre, iç mekan ve stüdyo kompozisyonlarında daha fazla ışık sağlayan güçlü GN43 derecesiyle yaratıcılık seçeneklerinizi genişletin.

 

 

Her konumda harika sonuçlar

Yatay veya dikey konumda çekim yaparken gölge konumlarını birebir yakalayın. Sony'ye özel Quick Shift Bounce sistemi, tek bir kesintisiz hareketle farklı fotoğraf makinesi yönleri arasında geçiş yapmanızı sağlar.

 

 

Kablosuz flaş kontrolü

Daha fazla ışık kaynağı ekleyerek karanlık gölgeler olmadan profesyonel görünen fotoğraflar çekebilir, kablolara ya da ince hesaplamalara gerek olmadan fotoğraf makinesinden bağımsız ilave flaş üniteleri kullanabilirsiniz.

 

 

Dahili akıllı özellikler

Bu gelişmiş flaş, α DSLR/SLT fotoğraf makineniz için mükemmel bir ortaktır. Aydınlatma açısı otomatik olarak fotoğraf makinesinin görüntü sensörü boyutuyla eşleştirilir. Flaştan gelen bilgiler fotoğraf makinesinin Beyaz Dengesi ayarlarını otomatik olarak ayarlayarak doğal sonuçlar elde edilmesini sağlar.

 

 

Geniş Çaplı Uyumluluk

ADP-MAA adaptör sayesinde çoklu arayüz yuvalı modellerle elde edilen geniş çaplı uyumluluk.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim