"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

3 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90

Samsung HW-F751 özellikleri

Sıcak ve zengin Hi-Fi ses kalitesi
Odayı Samsung Soundbar;in sıcak ve zengin renkleriyle doldurun. Lambalı Amfi, en temiz ve saf sesi sağlamak için gereksiz gürültüyü filtreler. Siz en sevdiğiniz filmi veya diziyi izlerken ya da en sevdiğiniz şarkıyı dinlerken odanın içinde sıcak, zengin ve her tarafı kaplayan bir ses yayılır. Soundbar ve lambalı amfi sayesinde her şeyi mükemmel duyacaksınız.

Eğlenceyi ikiye katlamak için kablosuz olarak bağlanın ve paylaşın
SoundShare ile daha iyi ses elde etmek için televizyonunuzu ve Soundbar'ı bağlayın. Soundbar ve televizyon arasında yer kaplayan kabloların olmaması, yaşam ortamınızda temiz bir görünümün olmasını sağlarken her iki sistemin ince ve şık tasarımını ortaya çıkarmanızı sağlar. Soundbar'ı ve televizyonu tek bir televizyon kumandasından kolayca kontrol edin. Bluetooth veya HDMI bağlantısı ile aynı anda televizyonunuzun ve Soundbar;in sesini açıp yönetebilirsiniz.
* SoundShare, sadece seçilen Samsung 3D televizyonlarda mevcuttur.

Televizyonunuza yakışacak şık metal tasarım
Şık tasarımlı Samsung Soundbar;dan çıkan sıcak ve zengin sesleri dinleyin ve izleyin. Soundbar;in metal tasarımı, dekorunuzu eşsiz kılar ve Samsung televizyonunuzu da mükemmel tamamlar. Eğlence bileşenlerinize modern bir görünüm ve şık bir hava katar. Müziğin sesi yükselirken Lambalı Amfi'nin parlayışını izleyin. Kablosuz çerçeve sayesinde Soundbar;ın kurulumu kolaydır ve mükemmel ses çıkarırken temiz ve şık bir görünüm yaratır.

Her açıdan her tarafı kaplayan ses
Samsung Soundbar, sinema deneyimini evinize taşıyor. 3D Sound Plus, sesi hareketle ve görüntünün derinliğiyle eşleştirecek şekilde senkronize ederken yeni Dikey Çevresel Ses, odayı yerden tavana güçlü gerçekçi sesle doldurur. Soundbar üst ve ön hoparlörü, tavandan akan ve zeminden yükselen sesi gönderir. Böylece gökyüzünde parlayan ve yükselen havai fişeğin seslerini dinleyebilir ve hissedebilirsiniz. Soundbar;ın Dikey Çevresel Ses özelliğiyle film sahnelerini ve dizileri mükemmel şekilde tasvir edin. 
FOTOĞRAFLARGeri bildirim