"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Samsung HW-F551 özellikleri

Eğlenceyi ikiye katlamak için kablosuz olarak bağlanın ve paylaşın
SoundShare ile daha iyi ses elde etmek için televizyonunuzu ve Soundbar;ı bağlayın. Soundbar ve televizyon arasında yer kaplayan kabloların olmaması, yaşam ortamınızda temiz bir görünümün olmasını sağlarken her iki sistemin ince ve şık tasarımını ortaya çıkarmanızı sağlar. Tek bir uzaktan kumandadan Soundbar ve televizyonu kolaylıkla kontrol edin. Bluetooth veya HDMI bağlantısıyla eşzamanlı olarak televizyonunuzun ve Soundbar;ın sesini açabilir ve yönetebilirsiniz. * SoundShare yalnızca belirli Samsung 3D TV;ler için mevcuttur.

Duygularınıza hitap eden ince tasarım
Tarzınıza göre ve evinizi tamamlayan bir hoparlör alın. Samsung Soundbar herhangi bir ev sinema yerleşim düzenine uygundur. Çarpıcı incelikteki metal tasarımı mükemmel şekilde Samsung TV;nin üstün tasarımını tamamlar. Kablo gerekli olmadığından Soundbar;ın kurulumu ve bakımı kolaydır. Kablosuz kolaylığı, eğlence ortamınız için derli toplu, temiz ve zarif bir görünüm oluşturur

3D Sound Plus
Samsung'un benzersiz ses işleme teknolojisi olan 3D Sound Plus, sesteki en son gelişmeleri, 3D derinliğinde Sesi, Yatay Surround özelliklerini gerçekten kalbi sıkıştıran, yoğun bir macera için daha gerçekçi 3D deneyimi sunmak amacıyla bir araya getirmektedir.

Bass seslerin zenginliğini yaşayın
Size gerçekten zengin bir ses ortamı sunmak için şiddetli bass ses kalitesi ile Soundbar;in kolaylığını birleştirin. Samsung'un Soundbar;a eşlik eden süpersonik sub-woofer, dinleme deneyiminize dinamik ve zengin bass seviyeleri ekler. Kablosuz tasarımı kurulumunu kolaylaştırır ve size en iyi bass efektini sunması için odanızda düzenleme yapmanızı sağlar. Kablosuz Soundbar ile ses deneyimi potansiyelinizi arttırın. 
FOTOĞRAFLARGeri bildirim