"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Nuk Trendline Silikon No 2 NUK735340 özellikleri


Nuk ortodontik yapılı emzikler bebeğinizin ağzında diş ve çenesinin gelişimi için yeterli boşluk bıraktığı için ağız gelişimini düzgün tamamlanmasını sağlar. Nuk emzikler doğal emme yÖntemini esas alarak Özel olarak dizayn edilmiştirÖzellikleri :Şekli anatomiktir. Ortodontik NUK dizaynıNUK Air System sayesinde hava emziğin içine girip çıkabilmekte ve bÖylece emzik ucu yumuşak kalıp şeklinikoruyabilmektedir. Farklı boy seçenekleriKauçuk veya silikon seçenekleri Canlı desenlerKullanım Amacı ve Faydası :NUK emzikleri bebeklerin doğal emme ihtiyacını karşılamak ve aynı zamanda onların dil dudak ve çene adalelerinin doğru gelişmesine yardımcı olmak için Özel olarak dizayn edilmiştir.
Bebeğe Sağladığı Fayda :
Bebeklerin doğal emme ihtiyacı karşılanır aynı zamanda onların dil dudak ve çene adalelerinin doğru gelişmesine yardımcı bir üründür. Açıklamalar:
NUK bebeğin anne memesini emerken memenin aldığı şekli esas alarak ona en benzer şekilde dizayn edilmiş ortodontik emziği üreten ilk markadır. Trendline Silikon No 2 NUK 735340, TrendlineSilikonNo2NUK735340 olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim