"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

Samsung 'un diğer ürünleri gibi bu makinesi de harika hemde fiyat uygun.Emiş gücü süper.

öykü altay öykü altay Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş


1 iyi insanın değerlendirmesi ile %80 memnuniyet aldı.

80

Samsung SC8870 özellikleri

Marka: Samsung
Model: Sc 8870


Ürün özellikleri:

Üstün 2 200 W güç ve 430 W emiş gücü
Samsung'un yeni güçlü torbasız elektrik süpürgesi, 2 200 W gücü ve 430 W güçlü emişi ile mükemmel temizleme sonuçlarına ulaşarak zeminde en ufak bir toz parçası bile bırakmaz.

Silencio Force Brush
Samsung Silencio Force Brush, hortum hava çıkışını değiştirerek emiş gücünü maksimize edecek şekilde tasarlandı. Bu, elektrik süpürgesi kullanımından sonra zeminde en ufak bir toz parçasının bile kalmamasını garanti eder. Ayrıca, ince tasarımı ve yumuşak tamponu mobilyalarınızın çizilmesini veya hasar görmesini önler. Geleneksel tüylü çubukların aksine, Silencio Force Brush özel malzeme çubuklarından yapıldı ve bu özelliği zeminde ya da fırçada toz kalmamasını garanti eder.

Super Twin Chamber
Samsung Super Twin Chamber'ın hava çıkışı, uzun sure boyunca emiş gücünü maksimumda tutmak için toz akışını minimize edecek şekilde tasarlandı. Super Twin Chamber, geleneksel olanlara karşı %20 daha uzun sure emiş gücü sunar.

HEPA H13 Filtre
Rambo serisi daha temiz hava çıkışını garantileyen HEPA filtresine sahiptir. Alarjik maddelere karşı daha iyi koruma sağlar.

Boşaltması Kolay
Super Twin Chamber sayesinde, basit ve kolay boşaltma işleminin keyfini çıkaracaksınız. Toz kutusunu boşaltmanız için tüm yapmanız gereken toz sıçrama riski olmaksızın sadece büküp boşaltmak olacaktır.

Sc8870 olarak da bilinir.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim