"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Morphy Richards 71080 özellikleri

  • Morphy Richardsta insanların ev süpürmeyi, vakitlerini alan gereksiz bir iş olarak gördüklerini biliyoruz. Günümüzde insanların ev işlerine ayırabilecek zamanları daha kısıtlı, fakat yine de evlerinin temiz ve kusursuz görünmesini istiyorlar. Işte bu nedenle elektrikli süpürge alanında yeni bir devrim başlatan Vorticityyi geliştirdik. Sezgisel ve sade tasarımı ile size bugüne kadarki en derin temizliği sunuyor.  

    Bu yepyeni teknoloji, emiş gücünün en ihtiyaç duyduğunuz noktaya odaklanmasını sağlar.

    Vorticity ana zemin fırçası Bu yenilikçi zemin fırçası emiş gücünün en gerekli noktalara odaklanmasını sağlar. 22 hava girdabı oluşturan koni yoluyla hava fırçanın içine çekilir, böylece toz ve kir halının dibinden ve yer döşemelerinin aralıklarından sökülerek emilir. Böylece görebileceğiniz en derin temizlik elde edilir. Otomatik kablo sarma Kabloyu istediğiniz uzunluğa göre çekerek kablo boyunu ayarlayabilirsiniz. Kabloyu toplamanız gerektiğinde ise, kablonun otomatik olarak hızlı bir şekilde makinenin içine toplanması için sadece kabloyu hafifçe çekmeniz yeterlidir. 2,75 litre toplam kapasite Büyük kapasite, boşaltma sıklığının azalmasını sağlar. Hijyenik tek tuşla boşaltma Döndür-Çek hazneli temizleyicinin kullanılması ile en etkili ürün haline gelmiştir. 2 aşamalı filtreleme işlemi kir ve tozun iki kez filtrelenmesi sayesinde motor önündeki filtreden daha az miktarda parçacık geçer. Geçen havanın daha temiz olması, filtrenin tıkanma olasılığını azaltır ve kayıpsız emişin daha uzun süre korunmasını sağlar. Kullanımı kolay metal teleskopik borular hiçbir düğmeye basılması gerekmediği için kullanımı kolay metal borular kolayca ve zahmetsizce uzatılabilir/kısaltılabilir. Set üstü araç saklama tüm araçlar, kolay erişim ve kullanım için ürün üzerinde kullanışlı bir şekilde saklanmaktadır
    Sürekli emiş gücü 260 watt2 litre kapasite, artı ek 0,75 litreOtomatik çekişli 7 metre kablo geri sarma sistemi1,8 metre hortum uzunluğu10 metre temizleme yarıçapıHazne temizleyiciyi döndürün ve çekinMIF Hepa 13 antibakteriyel egzost filtresi MIF Hepa 10 yıkanabilir ön-motor filtresiBir tuşla toz haznesini boşaltmaDokunması kolay metal teleskopik borularSap üzerinde alet saklayabilme özelliğiVorticity süpürge başlığı, dar aralık aparatı ve toz fırçası dahildir. 71081 ayrıca elde tutulan Vorticity süpürge başlığını da içerir. Merdiven ve döşemelikler için idealdir. Çift siklon teknolojisi-emiş kaybı yokMetal temizleyiciyi eğin ve çekin-temizlemesi kolayTek seferde boşaltım-boşaltılması ve koruması kolayDört tekerlekli-Döndürmesi kolayAzaltılmış gürültü düzeyiBasit, ama hassas tasarım-karmaşık değil ve kullanımı kolayKolay ve etkili şekilde insan ve hayvan tüylerini temizlerYüksek manevra kabiliyeti emişi kolaylaştırır. Mekanik parça yoktur;bakım gerektirmez. Zemine zarar vermeden mükemmel temizlik sağlarSüpürge başlıklarını değiştirmeden farklı yüzeylerde derinlemesine temizlikTüm yüzeylere tek başlıkHava=temizleyici filtreler=emiş kaybı yokSiklon teknolojisi, şimdi zemin başlığında 22 adet burgaç hareket eder, tozu ve kirihalınızın dibinden veya zemindeki girintilerden çekip alır.

Vorticity71080 olarak da bilinir.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim