"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


1.279

Toplam 1 mağazada bulundu

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

muadillerinden üstün özellikleri + Gövdeden titreşim engelleme, canon (IS lensler) ve nikon (VR lensler) makinalarda genelde lenste titreşim engelleme özelliği bulunuyor lenste yoksa amatörler için durum biraz sıkıcı olabilir ne kullanırsan kullan…

hasan etkin hasan etkin Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş


Fena değil dememin sebibi 650d ye göre netleme sisteminin biraz daha kötü olması. Sıkıntı yaşamadım şu ana kadar. Yeni aldığım bir ürün zaten.

Glenndale Glenndale Tümünü oku

En faydalı olumsuz yorum / Netleme Performansı

6 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90
%100 bu ürünü tavsiye etti.

Sony Alpha SLT-A58 İçin Teklifler

Sony Alpha SLT-A58 özellikleri

Hızlı ayrıntılar kolay yaratıcılıkla buluşuyor

 
 
 
 

 

 

 
SLT-A58 fotoğraf makinesinin OLED Tru-Finder™ vizörüyle çekimleri hassas şekilde ayarlayın

Gerçek resmi görün

Fotoğraf ve HD video çekerken işi şansa bırakmayın. OLED Parlak, yüksek kontrastlı OLED Tru-Finder™ ile tüm sahneyi kadrajlanmış olarak net biçimde görünNormal vizörlerden daha akıllı olan bu vizör, pozlama ayarlarının veya yaratıcılık efektlerinin etkilerini önizlemenizi sağlar. Böylece tam olarak gördüğünüzü çekersiniz.

 

 

 

 

 

 
SteadyShot fotoğraf makinesi sabitleme özellikli SLT-A58 tüm objektiflerle çalışır

Her objektifle daha sabit görüntüler

Ellerin titremesi fotoğrafları bozabilir. Ancak artık fotoğraf makineniz size yardımcı olacak. SLT-A58'in SteadyShot özelliği,sarsıntıları ve titremeleri düzelten güçlü bir görüntü sabitleyicidir. Tüm objektiflerle çalışır, yani portreler, sokak sahneleri, yakın çekimler, geniş açılı çekimler ve diğer çekimleridaha canlı, bulanık olmayan biçimde çekebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 
SLT-A58 fotoğraf makinesiyle saniyede 8 kare hızında sürekli çekim yapın

Göz açıp kapayıncaya kadar sekiz çekim

Özel anları doğru şekilde yakalayın. Saniyede 8 kare hızla net odaklanılmış seri çekimler yaparak sporcuları, oyun oynayan çocukları, utangaç vahşi hayvanları ve oyuncu evcil hayvanları dondurun. Nesneye kilitlenen otomatik odaklama nesnenizi takip eder, böylece aksiyonu asla kaçırmazsınız.

 

 

 

 

 

 
SLT-A58 ile güzel kompozisyonlu fotoğraflar çekin

Her fotoğrafta ustaları kıskandıracak kompozisyon

İyi bir fotoğrafçı her çekimin kompozisyonunu nasıl ayarlayacağını sezgisel olarak bilir. Eğilebilir LCD ekranı kullanarak farklı konumlardan zor çekimler yapın; Auto Object Framing özelliğine sahip SLT-A58 profesyonel tarzda sonuçlariçin resminizi otomatik olarak kırpar. Önerilen fotoğrafı veya orijinal çekimi kullanmak tamamen size kalmış.

 

 

 

 

 

 
SLT-A58 fotoğraf makinesi için zengin objektif seçenekleri

Dünyayı istediğiniz biçimde görün

Telefoto. Yakın çekim. Geniş açı. Portre. Zoom. Sony ve Carl Zeiss® marka zengin değiştirilebilir A adaptörlü objektif seçenekleri sayesinde SLT-A58 ile yaratıcılığınızı sergileyebilirsiniz. Hangi objektifi seçerseniz seçin, kusursuz fotoğraflar ve HD videolar çekeceğinizden emin olabilirsiniz.

 

 FOTOĞRAFLARGeri bildirim