"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

4 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90

Samsung NX210 özellikleri

Görüntüler hiç bu kadar gerçek görünmemişti

20,3 MP APS-C Sensör

 
NX Sistemi için Özelleştirilen, yepyeni, profesyonel ölçekli, 20,3 MP APS-C CMOS Sensör her türdeki üstün DSLR ile rekabet eden görüntüler üretir. Her pikselin geniş bir sensör alanı vardır ve daha fazla ışık alır bu da düşük parazit seviyeleri, yüksek dinamik aralığı ve doğru renk farklılaşması sağlar. Yüksek hassaslık grenlilik veya başka bir parazit olmadan düşük ışıklı ortamlarda çekim yapabilmenize olanak tanır. Ayrıca yeni sensör Tam HD video çıkışı özellikleri sunar.
 
 

Resim performansı tasarımıyla buluşuyor

Birinci Sınıf Metal Tasarım

 
NX210, ince ve kompakt tasarımında profesyonel ölçekli dijital Fotoğraf makinesinin gücünü barındırır. Üst tasarımı mükemmel bir hisse ve sağlam bir görünüme sahipken ergonomik olarak üretilen dış yüzeyi ele tam oturur. NX Sistemi şık görünümünü modern metalik tasarımı ve klasik net hatların mükemmel bileşiminden alır. İç kısmında ise, büyük CMOS Sensör daha küçük kamera gövdesi için her tür aynanın yerine geçer. Cebinizde taşıyabileceğiniz son derece profesyonel ölçekli kamera haline getiren hafif gövdesi daha rahat taşınabilir ve farklı açı ve konumlarda kolay çekim yapabilir kılmıştır.
 

Hızlı çekim yapan kamera

Yüksek Hızda Çekim Yapma

 
Son Derece Yüksek Hızlı Çekim özellikleriyle donatılmış NX210 tam odakta görüntüler yakalamak için basit ama sofistike yolar sunar. Ultra yüksek hızlı Otomatik Odak (AF) sistemin ana bileşeni olup neredeyse her sistem kamerasıyla rekabet edebilir. Sonuç, yaşamın akıp giden dakikalarını yakalayan hızlı ve mükemmel AF Sistemi. Ayrıca birbirini takip eden 8fps’lik hızda hızlı hareket eden nesneleri mükemmel netlikte çekmek artık zor değil.
 

Anlık kolay paylaşım ve kayıt

Wi-Fi Bağlantısı

 
NX210’nin Wi-Fi bağlantısı dijital kameranızı kablosuz ağa bağlamınızı sağlar. Fotoğrafları ve videoları çekerken doğrudan bilgisayara veya bulut hizmetine kaydedin, e-postayla gönderin, kablosuz yazdırın veya doğrudan Facebook™, ya da YouTube’a yükleyin. Artık hafızanın bitiyor olması nedeniyle harika bir anı kaçırmaktan veya yanınızda doğru kabloyu getirmeyi unutmaktan korkmanıza gerek yok.
 
 

Gerçek HD video güzelliğini keşfedin

1080P Tam HD Stereo Film Kaydı

 
1080 30p Tam HD film kaydı özellikleriyle donatılan NX210 hareketsiz kamerayla çekilen videoyu bir sanat eserine dönüştürür. Çok çeşitli görüntüleme açıları ve yakınlaştırma seçeneklerinden birini güvenle seçebilirsiniz. Aynasız CMOS görüntü sensörü çekim yaparken bile harika otomatik odaklama sunar. Gerçek sinema deneyimi için, NX Sistemi özellikle Tam HD video için 18-200 mm’lik bir lensle donatılmıştır.
 

Mükemmel poz için Kapsamlı ISO 

Kapsamlı ISO (12 800, 7 adım)

 
Yanlış pozlama en dikkati çerçevelenen çekimleri bile bozabilir. NX Sisteminin görüntüleme sensörü normal ayarlarda 12 800’e kadar kapsamlı ISO hassasiyet aralığı sunar. İç mekanlarda veya gece, görüntüleri minimal gürültü, zengin ton geçişleri ve mükemmel renklerle flaşsız yakalayabilirsiniz. Ayrıca hızlı hareket eden nesnelerin daha net, berrak görüntülerini yakalarsınız.
 

Resimleriniz üzerinde tam kontrol sahibi olun

i-Function 2.0

 
Akıp giden anı yakalamaya çalışırken artık doğru düğmeyi bulmaya çalışmayacaksınız. i-Function 2.0 ile, hemen lensin üzerindeki odak halkasını kullanarak ana ayarları yapabilirsiniz. İster amatör ister tecrübeli fotoğrafçı olun, çekiminiz için mükemmel ayarları hızlı bir şekilde seçebilirsiniz.
 

Smart Filter 2.0 & Seçici Renk

 
Smart Filter 2.0 seçenekleri özel atmosferler yaratmayı kolaylaştırır. Minyatürize edilmiş bir görünüm için Eğme ve Kaydırma Lens Efektini, karşıtlık için Eskitme Efektini, çizgi roman görünümü için Yarım Ton Nokta vs. seçin. Seçici Renk özelliğiyle, vurgulamak istediğiniz renkleri seçebilirsiniz.
  

AMOLED Ekranı

 
NX210 doğrudan güneş ışığında bile çektiğiniz resimleri kolaylıkla incelemenizi sağlayan 3,0” VGA AMOLED akranıyla donatılmıştır. Bununla beraber ekranda AMOLED teknolojisindeki en son gelişmeler kullanıldığından, sıradan TFT-LCD ekranından çok daha incedir bu da onun daha hafif ve kompakt büyüklükte olmasını sağlar.
  

Panorama, 3D Panorama

 
Doğanın coşkun güzelliğini veya uçsuz bucaksız ufuk çizgisinin ihtişamını çekin. NX210’nin panoramik özellikleri bir düğmeye basarak ufka dair her detayı yakalamanızı sağlar. 3D özellikli HDTV’de görüntüleyerek 3D panoramik fotoğraflar oluşturabilir ve arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.
  

Akıllı Panel

 
Sezgisel Akıllı Panel kullanıcı arayüzü ihtiyacınız olan tüm ayarları parmağınızın ucuna getirir. Ekran simgeleri ve net bir şekilde açıklanan menü öğeleri sayesinde her tuş özelliğine erişim kolaydır. Bu daha hızlı ayarlama anlamına gelir böylece mükemmel çekimi asla kaçırmazsınız.
  

HDMI

 
TV’nize, bilgisayarınıza veya DVD oynatıcınıza Kameranızı / Video Kameranızı doğrudan bağlamanız için sadece bir HDMI kodu gerekir. Kamera / Video Kamera ile profesyonel kalitede videolar yapmak onları paylaşmak kadar kolaydır.FOTOĞRAFLARGeri bildirim