"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


699

Toplam 1 mağazada bulundu

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

Harika bir fotoğraf makinesi. Samsung'un fotoğraf makinelerini kullanım kolaylığı ve tasarımları yüzünden çok seviyorum. İyi fotoğraf ve video da çekiyor. Fiyatı çok yüksek burda. Ben arkadaşıma aldırdım Almanya'da 200 euro ya 20-50 lens ile. Türkiye…

Gezi Hale Soycan Gezi Hale Soycan Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş


5 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90
%100 bu ürünü tavsiye etti.

Samsung NX2000 İçin Teklifler

Samsung NX2000 özellikleri

Samsung NX2000 Smart Camera

 
Samsung ödüller kazanmış NX serisi fotoğraf makinelerinin yeni üyesi Samsung NX2000 Smart Camera'yı duyurdu. Şık ve ince tasarım çizgilerine sahip bir sistem fotoğraf makinesi olan Samsung NX2000 devrim niteliğindeki Smart teknolojisi le göz alıcı kalitede profesyonel görüntüler sunuyor. Samsung NX2000 ile dijital fotoğraflar ve video görüntüler hızlı ve kolayca çekilirken çekim sonrasında da arkadaş ve aile bireyleri ile anında paylaşılabiliyor. NX2000 modelinde kullanılan ve Samsung tarafından tasarlanıp üretilmiş olan 20.3 megapiksel çözünürlüklü APS-C CMOPS görüntü sensörü loş ışıkta dahi son derece keskin netlikte zengin detaylı dijital fotoğraflar üretiyor. 
 
Yüksek görüntü kalitesi sunan Samsung NX2000 dijital fotoğraf makinesinin DRIMe IV motoru noise etkisini azaltırken yüksek hız ve üstün renk sunumu sağlıyor. Fotoğrafseverler 12 farklı objektif seçeneğinden tercih yapabildikleri Samsung NX2000 sistem fotoğraf makinesi ile çekim üzerinde diledikleri gibi kontrolü ele alıyorlar. Samsung NX2000 dijital fotoğraf makinesi ile pancake olarak adlandırılan yassı tip objektiflerden esnek zumlu, portre çekim ve makro objektiflere kadar çeşitli modeller arasından lens tercihi yapılabiliyor. Samsung'un i-Function lens sistemi kullanıcıların çekimlerinde diyafram ve çekim hızı ayarı gibi değerlerle oynayarak yaratıcılıklarını geliştirmelerine olanak tanıyor.
 
 

NX2000 Smart Camera fotoğraf çekim özellikleri

Saniyede 8 kare sürekli çekim özelliğine sahip olan Samsung NX2000 dijital sistem fotoğraf makinesi günümüzün hızlı yaşam tarzına ve anlık çekimlere kolaylıkla ayak uydurabiliyor. Çekimi yapılan nesneler hızlı hareket etseler dahi cihazın 1/4000 saniye çekim hızı hiçbir an'ın kaçırılmamasını sağlıyor. Son derece hızlı çekim yapan Samsung NX2000 ile hayatın her karesi kolaylıkla canlı renkler ve zengin detaylarla kaydediliyor. 

 

Samsung Smart fotoğraf makinesi özellikleri

Temelinde kullanım kolaylığının göz önüne alındığı Samsung NX2000 dijital fotoğraf makinesinin 3.7 inç / 94 mm büyüklüğünde QVGA çözünürlüklü Full Touch Screen dokunmatik ekranı fotoğrafseverlere son derece rahat, kolay ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Samsung NX2000'in Smart Camera modu mükemmel karenin elde edilmesi için kullanıcıya 14 farklı hazır çekim modu ile daha fazla seçenek sunuyor.FOTOĞRAFLARGeri bildirim