"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

3 iyi insanın değerlendirmesi ile %80 memnuniyet aldı.

80

Pentax X 90 özellikleri

Ana Özellikler

Olağanüstü 26x optik zoom

PENTAX X90  35 mm formatında 26mm 676mm arasına tekabül eden odak uzunluğu sağlayabilen yüksek yakınlaştırmalı optik zoom sunar.

 

Mekanik Sarsıntı Azaltma

Pentax X90 gereken zorlu fotografik şartlar altında keskinlikle odaklanmış bulanık olmayan imajları garantilemek için PENTAX Sensör kaydırmalı sarsıntı azaltma sistemini birleştirir.

 

Sarsıntı Korumalı HD TV video kaydı

Bulanık olmayan HD 720p videolar için Video Sarsıntı Azaltma moduna teşekkürler. Pentax X90 kendi videolarınızı HD TV’nizde keyifle seyretmenize imkan veren HDMI Mikro çıkışı ile donanmıştır.

 

Çoklu Mod Poz Sistemi

Diyafram ve perde hızının optimal kombinasyonunu otomatik olarak seçen oto poz moduna ek olarak, Pentax X90 aynı zamanda kendi stilinizi gösterebileceğiniz Diyafram-Öncelikli AE, Perde-Öncelikli AE ve Metrajlı Manuel Modlar sunar.

Oto Resim Modu

Pentax X90 Arazi, Portre, Gece Çekimi, Gece Çekimi Portre, Çiçek, Spor ve standart modlardan en uygun çekim modunu otomatik olarak seçen iyileştirilmiş Oto Resim Modu sunar. X90 aynı zamanda kameranın odak alanını yakın alan uygulamaları için otomatik olarak değiştirir.

 

Dijital Filtreler ile kendinizi gösterin

Pentax X90 olağanüstü resimleri kolaylıkla yaratabilmeniz için geniş seçenekli dijital filtreler sunar. (Sepya, Siyah & Beyaz, Renk Çıkartma, Renk Geliştirme, Oyuncak Kamera, Retro, Yumuşak, Balık-gözü, vs...)

 

Harika Portreler

Pentax X90 yüzleri keskin odak ve en iyi pozda yakalayabilen Yüz denetleme fonksiyonu sunar. Gülümseme yakalama fonksiyonu nesnenin gülümsemesini tespit ettiği anda otomatik olarak denklanşörü serbest bırakır. Göz kırpma denetleme fonksiyonu nesnenin gözleri kapalı olduğunda sizi ikaz eder.

Ekstra-güçlendirilmiş pil
Pentax X90’ın pil ömrü önceki modelinden %50 daha uzundur. Bu bir defa şarj edilmiş pil ile yaklaşık 255 resim çekebilmenizi mümkün kılar.

1cm Makro modu
Fotoğrafçının nesnelerin yakınlaştırılmış imajlarını yalnızca 1 cm. uzaklıktan çekebilmesini sağlar.

Dioptri Ayarlı Electronik Vizör
Dioptri ayarlı mekanizma ile donanmıştır, Pentax X90’ın elektronik vizörü nesnenin ve iç göstergelerin temiz görüntüsünü sağlar, daha rahat olarak çekimden keyif almanızı mümkün kılar.

 

Diğer Özellikler

1) 5 Megapikselde yaklaşık saniyede 11 kare maksimum hızı ile devamlı çekim yaparak kesin anları yakalar.

2) İmaj format seçenekleri: 4:3, 3:2, 16:9 veya 1:1 boyutlar
3) 230.000 noktacıklı geniş 2.7-inch renkli LCD ekran, yansımaları minimize eden anti yansıma kaplaması ile kaplanmıştır. 
4) Çekim mod paleti 20 farklı seçenek içinden arzu edilen seçimin kolaylıkla seçilmesi içindir, yeni bebek modu ile bebeğin sağlıklı ve canlı yüzünü yakalayabilir.

5) D-Alan ayarı resim üzerinde aşırı derecede fazla pozlanmış (çok ışıklı)ve az ışıklı alanları minimize eder.

6) Pentax imaj gösterme, düzeltme ve dosyalama için verilen yazılım MediaIimpression 2.0 (Windows 7 ve Mac OS X 10.6 dahil olmak üzere son işletim sistemleri ile uyumludur)
7) Eye-Fi wireless LAN SD hafıza kartları ile uyumludur
FOTOĞRAFLARGeri bildirim