"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

3 iyi insanın değerlendirmesi ile %70 memnuniyet aldı.

70

Pentax Optio S1 özellikleri

Zarif tasarım

Her detaya gösterilen büyük itina sayesinde Optio S1 şık, hoş şekilde tasarlanmış bir fotoğraf makinesi ve neredeyse bir moda aksesuarı. Chrome model kaliteli alüminyum alaşım gövde ile benzersiz ayna gibi yüzeyi bir araya getiriyor

 

Mükemmel görüntüler için Sensör kaydırmalı Sarsıntı Azaltma özelliği

Optio S1’de, görüntüde bulanıklığa neden olan sarsıntıları etkin şekilde telafi eden bir Shake Reduction (Sarsıntı Azaltma) mekanizması bulunuyor. Bu mekanizma bulanık görüntüye neden olan makine sarsıntılarını etkin şekilde telafi ediyor ve kullanıcının zorlu koşullarda bile net görüntüler elde etmesini sağlıyor.

 

 

5x geniş açı optik yakınlaştırma

Kompakt boyutlarına karşın PENTAX Optio S1, 28mm geniş açı - 140mm telefoto (35 mm formatında) arasındaki odak uzunluklarını kapsayan 5x geniş açı yakınlaştırmasına sahip. Böylelikle belirli bir mesafeden eşsiz manzaralardan anlık çekimlere kadar her detayı yakalayabiliyorsunuz.

 

Olağanüstü görüntü kalitesi

Yeni görüntüleme işlemine sahip 14 megapiksel ile güvenilir Sarsıntı Azaltma mekanizmasını bir araya getiren Optio S1, poster boyutlarında bile parlak, net ve gerçekçi resimler çekmenizi sağlıyor.

 

KAYIT tuşuyla HD orantılı video kaydı

Video kaydını anında başlatmaya yönelik bağımsız Video KAYIT tuşuna sahip Optio S1 sayesinde 16:9 HD TV oranlarında 81280X720 piksel) kusursuz fotoğraflar çekebilirsiniz.

 

Yüz Algılama ve Gülümseme Yakalama özellikleri

Cismin yüzünü otomatik olarak algılayan ve bunu net odak ve optimum pozlamada tutan Face Detection (Yüz Algılama) fonksiyonu sayesinde mükemmel fotoğraflar çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Fotoğraf makinesinin cismin gülümsediği anı algıladığında otomatik olarak deklanşöre basan Smile Capture (Gülümseme Yakalama) modunu keşfedin.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim