"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

3 iyi insanın değerlendirmesi ile %70 memnuniyet aldı.

70

Pentax Optio RS1500 özellikleri

Olağanüstü görüntü kalitesi

14 megapiksel algılayıcı sayesinde, PENTAX Chameleon yüksek kaliteli resimler ve iyi belirlenmiş detaylar veriyor ve görüntüler genişletildiğinde dahi göz kamaştırıcı, yüksek çözünürlüklü kenardan kenara keskin baskı alabilmenizi garantiliyor

 

Geniş açı 4x optik yakınlaştırma

PENTAX Chameleon geniş açıdan telefotoya kadar geniş bir alanı kapsayan ve çeşitli sahneleri kolaylıkla çekmenizi sağlayan 27.5-110mm’ye eşdeğer yüksek performanslı 4x optik yakınlaştırmayla donatılmıştır

 

 

Geniş 3 inç LCD monitör

Kompakt gövdesine karşın PENTAX Chameleon çekilen resimleri kontrol etmek ve ayarları değiştirmek için 230.000 noktacıklı 3 inç LCD ekran sunuyor.

 

Oto Resim modu

PENTAX Chameleon güzel ve keskin resimleri garantilemek için çeşitli kamera ayarlarını optimize eden ve en uygun çekim modunu otomatik olarak seçen yeni jenerasyon oto çekim modu sunuyor.

 

Yüksek kaliteli HD video kaydı

PENTAX Chameleon 720p HD-TV oranlarında güzel video klipler çekmenize olanak tanıyor. Böylelikle HD ekran üzerinde renkli ve çok iyi detaylandırılmış videolarınızın keyfini sürebilirsiniz. Video çekimi sırasında Sarsıntı Azaltma özelliği bulanık görüntüleri kamera sarsıntılarını dijital olarak minimize ederek engelliyor.

 

Güzel enstantaneler için otomatik yüz algılama özelliği

Harika resimler yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, 10 yüze kadar otomatik olarak tanımlanan Face Detection (Yüz Algılama) fonksiyonu sayesinde, yüzler keskin odak ve optimum pozlama ile yakalanabiliyor. Fotoğraf makinesi objenin gülümsemesini tespit ettiği anda denklanşörü otomatik olarak bırakan Smile Capture (Gülümseme Yakalama) modunu keşfedin.

 

Yaratıcı ifadeler için sayısız dijital filtre

PENTAX Chameleon herhangi bir bilgisayara gerek duymadan kaydedilmiş görüntülere çeşitli görsel efektler eklemek için  aralarında Toy Camera, Retro ve Sepia’nın bulunduğu 9 farklı dijital filtre sunuyor.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim