"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

2 iyi insanın değerlendirmesi ile %80 memnuniyet aldı.

80

Pentax Optio H90 özellikleri

Tasarımı Japon hayat sitili trendlerden etkilenmiş çok yönlü dijital kompakt kamera,

 

Ana Özellikler

Fonksiyonel güzelliğin arayışından türetilmiş saf tasarım

Optio H90 sportif, basit, son derece fonksiyonel tasarımlı, kolay kullanım için düz hatlı ve verimli bir şekilde pozisyonlandırılmış kolay basılabilen yuvarlak kontrol tuşları vardır. Optio H90’ın paralel olmayan fonksiyonel güzelliğine ulaşmak için PENTAX tasarım, materyal ve bitirilme kalitesi konusunda son derece önem göstermiştir.

 

Olağanüstü imaj kalitesi

12.1 megapiksel sensor ile yüksek performanslı PENTAX zoom lensi bir araya getirerek, Optio H90 yüksek kaliteli imajları keskin detaylar ve güvenilir renkler ile verir.

 

5X Optik zoom lens ve 2.7'' LCD ekran

Optio H90 arazi ve sınırlı alanda grup çekimlerinizde kullanmanızı mümkün kılan ve 35 mm formatında 28-140 mm’ye eşdeğer geniş açılı 5x optik zoom lens sunar. Yüksek çözünürlüklü 2.7'' LCD ekran (230.000 noktalı) sadece çekilen resimleri göstermek için değil, aynı zamanda kamera ayarlarını yapmak için de sınırsız kolaylık sunar.


 

 

HD-TV oranlı video kaydı

Optio H90 saniyede 30 kare ile 16:9 HD-TV oranlı (720p) güzel ve mükemmel video klipler çeker.

Bu mod çeşitli düzeltme fonksiyonları sunar: Sabit imajlar video kliplerden alınabilir ve başlık imajlar video klipin başına veya sonuna eklenebilirler.


 

Mükemmel resimler yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Optio H90 nesnenin yüzünü otomatik olarak keskin odak ve optimum poz ile yakalayan Yüz Denetleme Fonksiyonu sunar.  Kamerayı nesnenin yüzü kamera düz olarak döndüğünde ve gülümsediğinde denklanşörü otomatik olarak serbest bırakmasına göre programlayabilirsiniz.

 

Bağlanın!

Optio H90 Eye-Fi Wireless hafıza kartları ile birlikte çalışabilir. Bu Wi-Fi kartlar hiçbir kablo kullanmadan resimleri kameranızdan bilgisayarınıza otomatik olarak transfer ederler.


 

Yaratıcı dijital filtreler

Optio H90'ın 9 dijital filtresinin tadını çıkartın ve bilgisayara ihtiyaç duymadan kaydedilmiş imajlar üzerine çeşitli görsel efektler ekleyin. Geleneksel monokrom ve sepya filtrelerine ek olarak, Optio H90 şu filtreleri sunar: Renk çıkartma, Renk geliştirme, Oyuncak makera, Retro, Yumuşak ve Parlaklık.

Hatta birden fazla filtreyi tek bir imaja uygulayabilirsiniz.

 

Diğer Özellikler

1)   Duran imaj çekimi sırasında kamera sarsıntısını etkin bir şekilde telafi eden Piksel İzleme SR (Sarsıntı Azaltma) modu


2)   Optimum sonuçlar için sekiz çekim modundan birini otomatik olarak seçen Oto Resim Modu


3)   Dijital filtreler, kaydedilmiş imajlara farklı görsel efektler eklemek için Oyuncak kamera ve Retro içeren dijital filtreler.

4)   D-Alan ayarı resim üzerinde aşırı derecede fazla pozlanmış (çok ışıklı)ve az ışıklı alanları minimize eder.

5)   Hareketli nesneler üzerinde sabit odak sağlamak için Oto İzleme AF modu

6)   Üç imajdan tek bir panaromik resim yaratmak için Dijital Panorama modu

7)   İki resimden (35 mm formatında yaklaşık 21 mm lens ile çekilmiş resme eşit) ultra geniş açılı resim elde etmek için Dijital Geniş Fonksiyonu

8)   Çekim veya imajları dekoratif foto çerçevelerle birleştirmek için Çerçeve Birleştirme Fonksiyonu (kamera içinde 90 hazır çerçeve ile)

9)   Kazayla silinmiş imajları kurtarmak için imaj kurtarma fonksiyonu

10) Pentax imaj gösterme, düzeltme ve dosyalama için verilen yazılım MediaIimpression 2.0 (Windows 7 ve Mac OS X 10.6 dahil olmak üzere son işletim sistemleri ile uyumludur)

11) Eye-Fi bağlantı: Eye-Fi wireless hafıza kartları ile kullanım için optimize edilmiş
FOTOĞRAFLARGeri bildirim