"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

  • Dogomelo
bu ürüne sahip. Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

Modası geçti. Döner ekranı hoş bir özellikti. 720p video yetersiz. Kasası güzel oyuncak gibi değildi. Fotoğraf kalitesi iyi lenslerle son derece sağlamdı. Biraz lag sorunu vardı. Açılırken hafıza kartına yazarken falan. Ekran çözünürlüğü de pek iyi…

Dogomelo Dogomelo Tümünü oku

En faydalı olumsuz yorum / Genel Görüş

4 iyi insanın değerlendirmesi ile %80 memnuniyet aldı.

80

Nikon D5000 özellikleri

Marka: Nikon
Model: D5000Nikon D5000 dijital SLR kamera fotoğraf tutkunlarına ve dijital SLR fotoğrafçılığa yeni başlayanlara süper performans ve görüntü kalitesi eşliğinde çok yönlülük sunan zengin özelliklere ve kapasiteye sahip bir model. Nikon'un profesyonel seviyedeki D-SLR modellerinde bulunan uzman ve yenilikçi teknolojileri üst seviyeye taşıyan 12.3 megapiksel çözünürlüklü Nikon D5000 fotoğraf makinesi kullanıcıların çarpıcı kalitedeki fotoğrafları ve High Definition yüksek tanımlı video görüntüleri son derece kolay şekilde çekmelerine olanak tanıyor.


Nikon D5000
D-SLR fotoğrafçılığa yeni adım atan kullanıcılar kameranın mantıklı ve kullanımı kolay kontrollerinin keyfini sürerken daha deneyimli fotoğrafseverler de D5000'in özelliklerinin oluşturduğu güçlü kombinasyonu beğeneceklerdir. Nikon D5000 dijital SLR fotoğraf makinesinin çok açılı dönebilen 2.7 inç büyüklüğünde bir LCD ekranı bulunuyor.

Nikon D5000 Çok açılı dönebilen LCD ekran
Fotoğrafseverler Nikon D5000 fotoğraf makinesinin çok açılı dönebilen LCD ekranı sayesinde çarpıcı kompozisyonlara sahip fotoğraflar çekebiliyorlar. Bu yönlülüğü sayesinde LCD ekran kullanılmadığı zamanlarda yüzü kameranın arka yüzüne bakacak şekilde çevrilerek kapatılıyor ve korunması sağlanabiliyor. Bu müthiş hareket özgürlüğü Live View canlı ön izleme fonksiyonu eşliğindeki otomatik netlemeli çekim modlarıyla tamamen kullanıcıların hayal güçlerine bağlı fotoğraflar çekebilmelerine olanak tanıyor.

Nikon D5000 SLR - Otomatik Sahne Modları
Nikon D5000 dijital SLR fotoğraf makinesi bas-çek tür kompakt modellerle gelişmiş D-SLR modeller arasında köprü görevi gören 19 adet otomatik sahne modu ile kullanıcıların fotoğraf makinesinin manuel çekim ayarları ile uğraşmalarına gerek kalmadan güzel fotoğraflar çekmelerine imkân tanıyor. Cihazın zengin sayıdaki Otomatik Sahne Modları içerisinde Spor, Portre, Mum Işığı, Siluet, Sonbahar Renkleri ve daha pek çok seçenek bulunuyor. Nikon D5000 dijital fotoğraf makinesi zorlu çekim koşullarındaki çekimleri kolaylıkla gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için ideal bir ürün.

Nikon D5000 D-SLR - D-Movie çekim modu
Kullanıcılar Nikon D5000 fotoğraf makinesinin D-Movie çekim modu sayesinde 1280 x 720 piksel çözünürlükte HD kalitesindeki video görüntüleri saniyede 24 kare çekim hızı sesli olarak kaydedebiliyorlar. Ayrıca, Nikon D5000 fotoğraf makinesi geniş bir ürün yelpazesinden oluşan AF-S NIKKOR objektifleri de destekliyor. NIKKOR VR lensler kullanıldığında kullanıcılar D-Movie video görüntülerde Nikon VR görüntü sabitleme özelliğinden yararlanarak daha net ve bulanıklıktan uzak görüntüler elde edebiliyorlar. VR görüntü sabitleme özelliği loş ışıklı ortamlardaki çekimlerde de Nikon D5000'in performansını yükseltiyor.

Nikon D5000 11 noktaya otomatik netleme sistemi
Nikon D5000 dijital fotoğraf makinesinin 11 noktaya otomatik netleme sistemi Nikon'un Yüz Tanıma özellikli özel Sahne Tanıma Sistemini kullanarak farklı çekim ortamlarında mümkün olan en iyi görüntü kalitesinin elde edilmesine yardımcı oluyor. Nikon'un 11 noktaya netleme sistemi kendi sınıfında en hızlı ve hassas özellikleri sergiliyor.

D 5000 Body, D5000Body olarak da bilinir.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim