"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

4 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90

Canon Powershot S110 özellikleri

DIGIC 5 ile 12,1 MP CMOS, HS Sistemi

HS Sistemi, yüksek hassasiyetli 12,1 Megapiksel Canon CMOS sensörü (1/1,7 tipi) ve DIGIC 5 işlemcinin güçlü bir birleşimidir. ISO 12.800'e kadar düşük ışıkta daha az parazit ve üstün görüntü kalitesiyle çekim yapabilmenizi sağlar ve flaş ya da tripod ihtiyacını azaltır.

 

Çok yönlü lens

Parlak f/2,0 lens, karanlık koşullarda çekim yapma olanaklarınızı daha da geliştirir. 24mm ultra geniş açılı ayar, baş döndürücü manzaralar çekebilir ve 5x optik zoom veya geleneksel dijital zoom'dan daha görünür ayrıntı ve keskinlik sağlayan, gelişmiş ZoomPlus teknolojisi ile en fazla 10x zoom ile yakın çekimler yapabilirsiniz.

 

Intelligent IS

Intelligent IS özelliğine sahip optik Görüntü Sabitleyici, kamera titremesini ortadan kaldırmak ve net, ayrıntılı görüntüler sağlamak üzere 7 ayar arasından en uygun sabitleme modunu otomatik olarak seçer.

 

Mobil Özellik Aracılığıyla Wi-Fi ve GPS

Wi-Fi* özelliği, ev kablosuz ağları ve kişisel bilgisayarların yanı sıra akıllı telefonlar ve tabletler gibi taşınabilir cihazlarla kolayca bağlantı kurabilmenizi ve bunları, hızlı, kolay, çevrimiçi görüntü paylaşımı için kullanabilmenizi sağlar. Ayrıca, görüntüleri uyumlu bir Canon Wi-Fi yazıcısında yazdırmak için bir kabloya da gereksinim duymazsınız. Çekim konumlarını takip etmek için akıllı telefonunuzun GPS özelliğini kullanıp daha sonra bu bilgileri görüntülerinize eklemek için Wi-Fi üzerinden kameranızla senkronize edebilirsiniz.

 

Lens Kontrol Halkası, Tam Manuel ve RAW

Lens Kontrol Halkası; zoom, diyafram, enstantane hızı, odak ve ISO gibi işlevlerin hızlı denetimini sağlar. Kompozisyon üzerinden maksimum kontrol ve sağlanan Digital Photo Professional yazılımını kullanarak çekim sonrası düzenleme yapabilmek için çok açılı çekim desteğiyle RAW formatında Tam Manuel modla çekim yapın.

 

7,5 cm (3,0 inç) dokunmatik ekran

Gelişmiş 460 bin nokta kapasiteli dokunmatik ekran basit, sezgisel harekete dayalı çalışma imkanı sunar. Görüntüleri gözden geçirip yakınlaştırabilir, fotoğraf makinesi modlarını seçebilir ve Dokunmatik Enstantane, Dokunmatik AF gibi denetimleri kullanabilirsiniz.

 

Full HD filmler, HDMI-CEC

Optik zoom ve stereo ses ile olağanüstü, Full HD (1080p) filmler çekin. HDMI-CEC bağlantı, uyumlu bir HDTV'de kayıpsız oynatma imkanı sunar.

 

Yüksek Hızlı Seri Çekim HQ

Yüksek Hızlı Seri Çekim HQ modunu kullanarak 10 kareli tam çözünürlüklü seri çekimle 10 kare/sn'de anlık hareketleri yakalayın.

 

Smart Auto

Smart Auto, kamera ayarlarını optimum sonuçları elde etmek amacıyla 58 sahne (filmlerde 21) arasından sizin için seçer. Çok Alanlı Beyaz Dengesi, doğal görüntüler için birden fazla ışık kaynağının varlığını dengeler.

 

İsteğe Bağlı Su Geçirmez Çanta

Fotoğraf makinenizi, su altında 40m'ye kadar derinliklerde korur.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim