"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

2 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90

Canon IXUS 255 HS özellikleri

Detaylı Özellikler

 

10x zoom, 24 mm ultra geniş lens, 20x Zoom Plus

10x optik zoom özelliğini kullanarak uzaktaki nesnelere yaklaşın veya 20x ZoomPlus ile daha da yakın çekimler yapın. Nefes kesici manzaralar ve harika grup çekimleri için 24 mm ultra geniş açıyla kareye daha fazlasını sığdırın.

 

HS Sistemi: 12,1 MP CMOS, DIGIC 5

HS Sistemi, düşük ışıkta harikalar yaratır, bu sayede flaş veya tripod kullanmadan anın gerçek atmosferini yakalayabilirsiniz. Gelişmiş DIGIC 5 işleme özelliği ve yüksek hassasiyetli 12,1 Megapiksel CMOS sensörü her durumda olağanüstü bir görüntü kalitesi sunar.

 

Akıllı IS

Akıllı IS, tüm fotoğraf ve videolarınızın tam zoom yapıldığında veya düşük ışık çekildiğinde bile keskin ve ayrıntılı olmasını sağlamak için kamera sallanmasıyla mücadele eder. Bulanıklığı önlemek için birçok moddan birinde optik Görüntü Sabitleyiciyi sahneye göre otomatik olarak ayarlar.

 

Kolay paylaşım için Wi-Fi*; Mobil özellik aracılığıyla GPS

Wi-Fi özelliği, ev kablosuz ağları, uyumlu yazıcılar ve kişisel bilgisayarların yanı sıra akıllı telefonlar ve tabletler gibi taşınabilir cihazlarla kolayca bağlantı kurabilmenizi ve bunları, hızlı ve kolay çevrimiçi görüntü paylaşımı için kullanabilmenizi sağlar. Çekim konumlarını takip etmek için akıllı telefonunuzun GPS özelliğini kullanıp daha sonra bu bilgileri görüntülerinize eklemek için Wi-Fi üzerinden kameranızla senkronize edebilirsiniz.

 

7,5 cm (3,0 inç) PureColor II G LCD

Mükemmel bir görünürlük ve dayanıklılık sunan geniş ve yüksek kaliteli LCD ekran (461.000 nokta) çerçevelerinizi kolaylıkla belirlemenizi ve çekimlerinizi rahatlıkla görüntülemenizi sağlamanın yanı sıra çekimlerinizi paylaşmayı bir zevk haline getirir.

 

Smart Auto (58 sahne). Hibrid Otomatik

Sahneyi algılayıp 58 değişken (filmlerde 21 değişken) arasından mükemmel ayarları seçen Smart Auto ile çaba sarf etmeden harika fotoğraflar ve filmler çekin. Ayrıca yüz tanıma ile birlikte çalışır ve çekimi kaydedilen yaşa göre ayarlayarak uyuyan bir bebek algılandığında flaşı ve sesleri kapatma gibi özellikler sunar. Hibrid Otomatik, Smart Auto ile fotoğraf çekmenizi ve her çekimden önce 4 saniyelik bir film klibi çekerek bunları eğlenceli bir HD (720p) film halinde birleştirmenizi sağlar.

 

Full HD filmler

Akıllı IS çekimlerin sabit kalmasını sağlarken stereo ses ve optik sesle olağanüstü Full HD (1080p) filmler çekin.

 

Yüz Tanıma

Yüz Tanıma 12'ye kadar yüzü kaydetmenizi sağlayarak bu yüzlerin her çekimde otomatik olarak odaklama önceliği kazanmasına yardımcı olur ve resimleri adlarla etiketleyerek kişilerin oynatma sırasında tanınmasını kolaylaştırır.

 

Yüksek hızda çekim

Yüksek Hızlı Seri Çekim ile olağanüstü hızlı hareketleri yakalayın veya Süper Yavaş Çekim Film ile hızlı hareketleri muhteşem bir şekilde yavaşlatın.

 

Yaratıcı modlar

Balık Gözü, Muhteşem Canlılık veya Minyatür Efekti gibi yaratıcı filtre çeşitleriyle yeni deneyimler yaşayın ve eğlenin.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim