"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


1.044

Toplam 10 mağazada bulundu

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

Bu Ürünü Yaklaşık Bir Aydır Kullanıyorum Gerçekten Stabilite Açısından Baya İyi Bir Performansa Sahip Hiçbir Kasma Boğma Yapmıyor Kamerasına Zaten Diyecek Yok Açıkçası Kullandıkça Zevki Daha da Çıkıyor Tavsiye Ederim :)

Uğur Akkurt Uğur Akkurt Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel değerlendirme


8 iyi insanın değerlendirmesi ile %94 memnuniyet aldı.

94
%100 bu ürünü tavsiye etti.
1 - 2 / Toplam 8 inceleme

Nokia Lumia 925 kullanıcı yorumları

Bu ürüne puan verin.

Nokia Lumia 925, 8 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %93 memnuniyete sahip. Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki puan kutucuklarını kullanarak ürüne puan verebilirsiniz.

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Nokia Lumia 925 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için diğer kriterlere de puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.
Seçiniz.
 • (6)
 • (2)
Seçiniz.
 • 18 ve altı 0
 • 18 ila 24 1
 • 25 ila 34 4
 • 35 ila 44 0
 • 45 ila 54 0
 • 55 ila 64 0
 • 65+ 0
Seçiniz.
 • Bayan
 • Erkek (4)
Seçiniz.
 • Web Tasarım 1
 • Öğrenci 1

Forsaken

'in ürün değerlendirmesi:

| 5

Android ve ios tan farklı bir işletim sistemi denemek için merak ettiğim için aldım. Daha önce araştırdım ram in 1gb olmasına falan takılmayın deniyordu oldukça hızlı ve yeterli olduğu söylenmişti. Çok büyük ekranlı bir telefon istemediğim için 925 aldım. Benim kasası hoşuma gitti. Tok bir görüntüsü ve sağlam bir yapısı. Windows işletim sistemi de kullanım açısından ve görsel olarak oldukça zevkli geldi. Telefon kesinlikle hızlı. Android 2gb olan bir telefondan bile daha stabil diyebilirim. 925 in özelliklerine bakıp kötüymüş demeyin işletim sistemi fark yaratıyor performans konusunda. Kamerası zaten duymuşsunuzdur Nokia çok önem vermiş tüm Lumia serisinde kameraya. Telefondan çok çok memnunum. Marketin daha fazla gelişmesi gerekiyor. Diğer markaların da windows telefon üreteceklerini duydum ama bence donanım olarak Nokia kadar olmaz diye düşünüyorum. Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

Uğur Akkurt

'un ürün değerlendirmesi:

5

Bu Ürünü Yaklaşık Bir Aydır Kullanıyorum Gerçekten Stabilite Açısından Baya İyi Bir Performansa Sahip Hiçbir Kasma Boğma Yapmıyor Kamerasına Zaten Diyecek Yok Açıkçası Kullandıkça Zevki Daha da Çıkıyor
Tavsiye Ederim :) Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

görkem

'in ürün değerlendirmesi:

5

Kelimenin tam anlamıyla kaymak gibi çalışıyor. "Tereyağından kıl çeker gibi" deyimi vardır, bu telefondaki tüm işlemlerinizi o şekilde yapıyorsunuz çok hızlı ve stabil. Instagram da geldi artık o uygulamaya bağımlı olanların mazereti kalmadı :D Windows Phone'u kesinlikle tavsiye ederim Android fazla kasıyor iOS deli pahalı ve yenilik 0 değmez onca paraya ama yine stabilite de Windows Phone'a yaklaşamaz. 20-25 uygulama yükledim hala banamısın demeden ilk günkü hızında çalışıyor. Kesinlikle tavsiye edilir!! Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

Expert Reviews

5

Lumia 925, zaten en iyi Windows Phone 8 telefonu olan Lumia 920’nin birçok özelliğini geliştirmiş. Yeni tasarım olan yarı metal kasasını çok beğendik, ekranı muhteşem ve yaratıcı uygulamalarıyla Nokia etkilemeye devam ediyor. Windows Phone 8 almaya kararlıysanız alabileceğiniz en iyi telefon bu, ama 920’de de olduğu gibi sönük kamerası ödül almasının önüne geçiyor.

Digital Versus

5

Nokia Lumia 925, Lumia 920’den sonra mükemmel bir adım. 920’nin daha kalın olan gövdesini ve daha fazla olan ağırlığını telafi ediyor ve yeterli ışıklı ortamlarda kemerası oldukça tatmin edici fotoğraflar çekiyor. Yetersiz ışıklı ortamlarda çekilen fotoğrafların kalitesi ise 920’ninkilerinden çok daha iyi.

Pocket-Lint

5

Nokia’nın gücü Lumia 925 ile birlikte ışıldıyor. Tasarımına verilen önem sayesinde Nokia’yı, ince, güçlü ve elde harika bir his bırakan telefonuyla amiral gemileri arasındaki rekabete taşıyor. Piyasaya sürüldüğü zamanda teknik özellikler bakımından rekabetçi ve şu zamana kadar çıkan Windows Phone 8 işletim sistemli telefonlardan daha çok sayıda gelişmiş yazılım ile geliyor.

Ama Lumia 925’nin bulunduğu yer biraz garip. Lumia 920’den daha iyi, daha iyi performans gösteriyor ama kablosuz şarj etme özelliğini kaybetmiş. Lumia 920’den memnunsanız 925’e geçme acelesinde olacağınızı sanmıyoruz. Doğal olarak işletim sisteminden kaynaklanan dezavantajlar da var çünkü uygulama seçenekleri Android ve iPhone’un bir adım gerisinde ama her hafta kaliteli uygulamaların sayısı artıyor.

Sonuç olarak piyasadaki en iyi Windows Phone 8 telefonunun peşindeyseniz, o zaman Nokia Lumia 925’i alın. Bu telefonda seveceğiniz çok şey var.

TechRadar

4

Nokia Lumia 925’in özünde muhteşem bir telefon olduğu inkar edilemez ama geçen senenin modeline sahip olan kullanıcıların 925’i almalarını sağlayacak bir neden yok çünkü Nokia Lumia 920’dan sonra yeterince ilerleme kaydedilmemiş. Geçen senenin modeline sahip olmasanız bile Nokia Lumia 920’yi almanız daha iyi olabilir çünkü 925’e oranla çok daha ucuz.

Biraz eski bir donanıma sahip olan 925, donanımıyla değil de stiliyle ön plana çıkıyor. Nokia Lumia 920 ile benzer fiyatı olsaydı problem olmazdı ama fiyatlar arasında çok fark var. Lumia 925 en iyi Windows Phone 8 telefonlardan biri olsa bile Samsung Galaxy S4, HTC One ve iPhone 5’i yakalaması için daha çok yol katetmesi gerekiyor

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

NOKİA MARKALI ÜRÜNLER

BENZER ÜRÜNLER

Geri bildirim