"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…

 • Beyaz
 • Siyah

813

Toplam 5 mağazada bulundu

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

Ürünü 6 aydır kullanıyorum. Çok memnun olduğumu söyleyebilirim. Artıları; + Performansı iyi +Kasa kalitesi ve tasarımı iyi +Dokunmatiği çok iyi. +Stabil çalışıyor. Eksileri; -kamerası kötü -uygulama çeşitliliği çok çok az. Telefon olarak çok memnun…

Martian Martian Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel değerlendirme


Bu konuda kaybediyor işte. Blackberry almak isteyenler bazı uygulamalardan yoksun kalmak zorunda ama ben fazla uygulama kullanan biri değilim. Not alma, hesap makinesi, saat/alarm, takvim gibi belli başlı uygulamalar benim için yeterli. Ama oyun…

GDI GDI Tümünü oku

En faydalı olumsuz yorum / Uygulama ve Aksesuar

7 iyi insanın değerlendirmesi ile %75 memnuniyet aldı.

75
%100 bu ürünü tavsiye etti.
1 - 1 / Toplam 7 inceleme

BlackBerry Z10 kullanıcı yorumları

Bu ürüne puan verin.

BlackBerry Z10, 7 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %75 memnuniyete sahip. Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki puan kutucuklarını kullanarak ürüne puan verebilirsiniz.

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, BlackBerry Z10 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için diğer kriterlere de puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.
Seçiniz.
 • (7)
Seçiniz.
 • 18 ve altı 0
 • 18 ila 24 2
 • 25 ila 34 4
 • 35 ila 44 0
 • 45 ila 54 0
 • 55 ila 64 0
 • 65+ 0
Seçiniz.
 • Bayan
 • Erkek (4)
Seçiniz.
 • Öğrenci 1
 • Web Tasarım 1

Martian

'ın ürün değerlendirmesi:

| 4

Ürünü 6 aydır kullanıyorum. Çok memnun olduğumu söyleyebilirim.
Artıları;
+ Performansı iyi
+Kasa kalitesi ve tasarımı iyi
+Dokunmatiği çok iyi.
+Stabil çalışıyor.
Eksileri;
-kamerası kötü
-uygulama çeşitliliği çok çok az.


Telefon olarak çok memnun olduğumu söyleyebilirim. Yani ses kalitesi hızı stabil çalışması kasası tasarımı. Ancak multimedya olarak zayıf. kamerası iş yapmaz. özellikle gece kötü. uygulama seçeneği çok yok gerçi işinize yarayacak bir çok uygulama mevcut ancak hala çok çok az. Özellikle oyun konusunda. Gelişiyor ama tam anlamıyla asla ios ve android ile başa çıkamaz. Hatta windows phone lar için bile daha çok uygulama var ve o daha hızlı gelişiyor. Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

CNET

4

Artılar: RIM, estetik görünümlü BlackBerry Z10’a kaliteli kamera ve kullanışlı arayüzü gibi kullanıcıları ve profesyonelleri tatmin edecek kadar kaliteli özellik eklemek için büyük çaba göstermiş.

Eksiler: Z10’un sezgisel olmayan hareketli kontrolü telefona alışmayı zorlaştırıyor, işletim sistemindeki verimsizlikler ve kusurlar deneyimin olumsuz olmasına neden oluyor. Sınırlı harita uygulaması ve kamera özelliklerindeki eksiklikler bunlara iki örnek.

Sonuç: iPhone ve Android kullanıcılarını çekecek kadar yeterli olmasa da BlackBerry Z10’un modern tasarımı ve özellikleri BlackBerry hayranlarının uzun zamandır hasret kaldığı telefonu onlara ulaştırıyor.

Pocket-Lint

4

Z10’u kullanmaktan keyif aldık. Telefon sağlam duruyor ve ekranı güzel görünüyor ama göze çarpan özelliklerden yoksun. Tasarımda, performansta, kamerada veya batarya ömründe büyük isimlerin önüne geçemiyor. Uygulama seçeneklerinin arttırılacağını biliyor olsak bile şu an için indirilebilecek uygulamalar heyecan verici cinsten değil. Evet Time Shift kamera için iyi bir özellik ama bundan başka hiçbir şey yok.

PC Mag

4

BlackBerry Z10 iyi tasarlanmış ve bu telefonda çoklu-görev gerçekleştirmek basit. Multimedya desteği muhteşem ama popüler uygulamalardan ve medya servislerinden yoksun. İlk BlackBerry 10 işletim sistemli telefon olan Z10, özellikle mesajlaşmaya odaklanan oldukça modern ve yüksek kaliteli bir akıllı telefon ama popüler uygulamalarla medya desteğinin olmaması telefonun rekabetin uzağında kalmasına neden olabilir.

TechRadar

4

BlackBerry Z10, 4.2 inç HD ekranıyla, iyi çekim kalitesine sahip kamerasıyla ve rakiplerinin kıskanabileceği mesaj hub özelliğiyle iyi bir telefon. Hafıza arttırmak için girişi, değiştirilebilir batarya ve Adobe Flash desteğinin olması oldukça kalabalık olan piyasada ön plana çıkmaya çalışan Z10 için ufak da olsa avantaj. Bir yandan yeni bir işletim sistemini görmek heyecan verici ama diğer yandan herkesin öğrenip alışması zor olabilir, ayrıca bazı kullanıcılar öğrenmek de istemeyebilir.

Laptop Magazine

4

Artılar: Düzenli arayüzü çoklu-görevi kolaylaştırıyor, BlackBerry Hub e-mail mesajlaşmalarıyla sosyal ağları birleştiriyor, BBM görüntülü sohbeti ve ekran paylaşmayı destekliyor.

Eksiler: Performansı bazen yavaşlayabiliyor. Bazı uygulamalar iOS ve Android ile karşılaştırıldığında hafif kalıyor. Kamerası yetersiz ışıklı ortamlarda zorlanıyor.

Sonuç: BlakBerry Z10, düzenli ve çoklu-görev dostu bir arayüz, harika bir dokunmatik klavye ve mesajlaşmalarla sosyal ağları birlikte yönetmek için tek bir adres sunuyor ama BlackBerry’nin bazı sorunlarına çözüm bulmak için daha çok uğraşması gerek.

GDI

'ın ürün değerlendirmesi:

| 4

Blackberry hastalığım var resmen. Gelecekte kendimi bi şirketin başındayken elimde 4-5 farklı Blackberry modeli ile hayal ediyorum. En son çıkan bu modelini de yalvar yakar aldırmazsam ölürdüm. Tasarımının ne kadar muhteşem olduğuna dikkatinizi çekerim! Blackberry Bold Touch problemliydi dokunmatik olarak denedim ve dokunmatiğini beğenmedim ama klavyesi her zamanki gibi çok kullanışlıydı bu yüzden bunu denemeden öncede soru işaretleri vardı kafamda ama olmasına gerek yokmuş dokunmatiği çok iyi. Okulda arkadaşlarım iphone 5leriyle hava atmaya devam etsinler en karizma telefonun bende olduğunu biliyorum! Blackberry OS, Android veya iOS'tan çok daha düzgün ve tutarlı çalışıyor bence. Birçok uygulama ve oyun da getirdiler hem koruması da daha güçlü. Arkadaşlarım iphone 5lerinden iostan şikayet edip duruyorlar ben hiç şikayet etmiyorum bb'mden :D Hub özelliği ise harika. Tüm bildirimler bir yerde toplanıyor. Mailler mesajlar hepsi burada, yani ayrı ayrı menü dolaşıp o programı bulmaya gerek kalmıyor. Hub'a geliyorsunuz ve her şey orda size gösteriliyor :D Profesyonel kişisel olarak bile telefonu değiştirebiliyorum ama öğrenci olarak ne profesyonel şeyim olcaksa :D Bu telefon tam CEOlar için yani.

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

Geri bildirim