"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

H2O Mop özellikleri

 H2O Mop 3 in 1 Ultra Buharlı Temizlik Sistemi 3 fonksiyon 1 arada!

H2O Mop Ultra Buharlı Paspas ;ın Yedek Temizlik Bezinden Satın Almak Isterseniz Özellikler bölümünden Satın Alabilirsiniz.
Buharlı Zemin emizleyici
Buhar Tabancası
Halı Temizleyicisi
H2O 3 in 1 Yalnızca buhar gücünü kullanarak temizler, sterilize eder ve kötü kokuları giderir.

H20 Mop 3 in 1 Ultra Buharlı Temizlik Seti;
Temizlik ürünlerine harcadığınız parayı azaltır.
Kimyasal bileşen içermediğinden çevre dostudur.
Zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
Hafif ve kullanımı kolaydır.
Üçgen şekilli temizleme kafası en zor yerlere bile ulaşmanızı sağlar.
Mikrofiber bez, kir ve pisliği yok eder.
Entegre buhar ayar tuşu ihtiyacınız olan buhar düzeyini elde etmenizi sağlar.

Yepyeni bir ürün olan H20 Mop Ultra Temizlik Sistemi Ile; mermer, seramik, taş, muşamba, parke ve yalıtılmış ahşap gibi tüm yüzeylerin hızlı ve kolay bir şekilde temizlenmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Suyu buhara dönüştüren H20 Mop 3 in 1 Ultra, kötü kokuları giderir ve sterilizasyon sağlar.

H20 Mop Ultra, emici gücünün daha da arttırılması için mikrofiber bir bez kullanır. Zeminle temas kurulduğu anda, yalnızca birkaç saniye içinde tüm kir ve pislik yok olur.

Buhar ünitesini ana üniteden çıkardığınızda, H20 Mop Ultra;nuz kir, toz ve bakterilere karşı savaşınızda en büyük silahınız olacak özel bir el buhar aletine dönüşür. Fırınızın yağ ya da yemek artığı yapışmış kirli yüzeyini temizlerken, çocuklarınızın oyuncaklarını sterilize ederken, alçı üzerindeki lekeleri yok ederken ve hatta jaluzilerinizi temizlemek için, elle tutulan bu özel üniteyi kullanabilirsiniz.

Dahası, takılıp çıkartılabilen Halı Kaydıracı ile H20 Mop Ultra halı temizliği için özel bir alete dönüşür. Bu yolla, tek bir alette üç farklı fonksiyona sahip olabilirsiniz! Halılarınızı halı yıkama şirketine para ödemeden kendiniz hem yorulmadan hem de çeşit çeşit kimyasal kullanmadan temizleyebileceksiniz.

H20 Mop Ultra, yalnızca saf buharın gücüyle tüm zemin yüzeylerini temizleyerek mikroplardan arındırır. Kimyasal bileşenlerden tümüyle arındırılmış olan H20 Mop Ultra çevre ve kullanıcı dostu bir alettir. H20 Mop Ultra Buharlı Temizleyici, oldukça hafif bir alettir ve kullanılması kolaydır. Özel olarak tasarlanmış üçgen şekilli temizleme kafası, her türlü köşeye, hatta ulaşılması çok zor olan mobilya altlarına dek inmenizi sağlarken, mikrofiber bez kir ve pisliği yok eder. Ergonomik tasarımlı, buhar ayar tuşu, ihtiyacınız olan buhar düzeyini sağlayarak kullanımı kolaylaştırır.

H20 Mop Ultra kimyasal bileşenlerden tümüyle arındırılmıştır, çocuklarınızın oyuncaklarını güvenli şekilde sterilize edebilir, gereken hijyeni sağlayabilirsiniz.

Özel olarak tasarlanmış üçgen şekilli temizleme kafası sayesinde ulaşılmazı zor köşelere rahatlıkla ulaşır. Ergonomik yapısı evinizin her köşesinde hijyenik ortam sağlamanıza yardımcı olur. Çıkarılabilir buhar ünitesi 90 - 100 °C;ye kadar çıkan buhar ısısı sayesinde kurumuş yağ ya da yemek artıklarını kolaylıkla çıkarmanızı sağlar, kötü kokuların giderilmesinde etkili olur.

H20 Mop Ultra tüm yüzeylerin temizliğinde kullanılabilir. Halı kaydırıcı özelliği ile halılarınızı temizlemek işkence olmaktan çıkacak. Üstelik bu temizliğe ve hijyene çeşit çeşit kimyasal kullanmadan ulaşacaksınız. Kullanımı kolay olan artı aksesuar saçaklı mikrofiber bez kir ve pisliği derinlemesine yok eder.

H20 Mop Ultra Buharlı Temizleyici Paketi;nin Içindekiler:
1 x H20 Mop Ultra Buharlı Temizlik Ünitesi (Çıkarılabilir El Ünitesiyle birlikte)
1 x Halı Kaydıracı
1 x Kullanma Kılavuzu
Yuvarlak fırçalar (3 parça: 2 adet naylon ve 1 adet bakır)
Üçgen fırça (naylon)
Cam Temizleme Seti
Kumaş Temizleme Seti
Kepçe püskürtücü
Köşeli Püskürtücü
Jet püskürtücü
Uzatma hortumu
Açılı püskürtücü var

H 2 O Mop, H2OMop, H 2O Mop olarak da bilinir.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim