"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Nuby Damla Akıtmayan Sportif Pipetli Bardak (NB 1209) özellikleri

Ürün Özellikleri :
  • Yeni ve benzersiz  sportif silikon pipetli bardak çocuğunuzun küçük elleri  için özel olarak tasarlanmıştır.
  • Sportif bardağın yenilikçi kolay kavranan ergonomik şekli , konforlu bir tutuş sağlar.
  • Devrim yaratan tasarımıyla seyahat, piknik, gezinti, ve çocuğunuzun eğlence aktivitelerinde anne ve babaya kullanım kolaylığı sunar.
  • Patantli yumuşak silikon pipet, bebeğin hassas diş ve dişleri düşünülerek sıvının dökülmesini ve saçılmasını önleyecek şekilde tasarlanmıştır.
  • Bütün Nuby ürünleri sağlıklı , dayanıklı ve gıda tüzüğüne uygun malzemelerden üretilmiştir.
BARDAK:
    Kırılmaz ve Bisfenol A içermeyen plastik maddeden yapılmıştır. Kaynatılabilir. Mikrodalga buhar sterilizatörüne girer. Sıvılar ısıtılırken , her zaman kapak ve emzik çıkarılmış olmalıdır.

KULLANIMI: Ilk kullanımdan önce ve her kullanımdan sonra yıkayınız. Bardağı 3/4 oranında doldurunuz. Vidalı kapağı sıkıca kapatınız.

TEMIZLEME:
Yıkarken tüm parçalarını ayırın ve pipeti kapaktan çıkarın . Bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir. Sıcak sıvı sabunla su ile yıkayın, temiz su ile iyice durulayın.

Çocuğunuzun Sağlığı ve Güvenliği için UYARI:


Sıvıların devamlı emilmesi diş çürüklerine neden olabilir. Ürünü daima yetişkin gözetiminde kullanın, bebeğinize vermeden önce sıvının ısısının mutlaka kontrol edin. Mikrodalga fırında kaynatmayın. Bu bardağı mikrodalğa fırında çok fazla ısıtmak yanmaya ve haşlanmaya neden olabilir. Yaralanmaya neden olabileceğinden çocuğunuzun bardakla yürümesine ve koşmasına izin vermeyin. Yarattığı basınç damla akıtmaz sistemi bozabileceğinden karbonatlı ve gazlı içeceklerde kullanmayın. Silikon pipetin kullanım amacı yatıştırıcı ce dişlik değildir. Damla akıtmaz sistemi bozacağından çocuğunuzun pipeti ısırmasına veya çiğnemesine izin vermeyin. Bu açıklamaları gelecekte referans olarak saklayınız.

Bebeğinizi herhangi bir bebek gereci kullanırken daima gözetim altında tutun. Damla Akıtmayan Sportif Pipetli Bardak NB 1209, DamlaAkıtmayanSportifPipetliBardakNB1209 olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim