"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


53

Toplam 1 mağazada bulundu

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

Gaz probleminin biberondan kaynaklandığını bir çok anne ne yazık ki bilmiyor.Ben herkese medelayı öneririm çünkü hava kontrolu sayesınde medela bebeklerin hava yutmasını engelliyor.Hava akış deliği ve mama akış deliği birbirinden bağımsız. Gaz…

öykü altay öykü altay Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş


1 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Medela Calma Biberon 150ml özellikleri

Marka: Medela
Model: Calma Biberon 150ml


Ürün özellikleri:

  • Hava kontrol sistemi sayesinde havalandırma yapar. Sütün akış deliği ve hava deliği birbirinden bağımsızdır. Böylece bebek emme sırasında nefes alabilir. Bebek beslenme sırasında durabilir ve beslenmeyle aynı anda nefes alabilir. Hava kontrol sistemi sayesinde bebeğin hava yutmasını önler.
  • Aynı anne göğsünde olduğu gibi bebek vakum uygulamadan süt akışı olmaz. Damlama yapmaz ve bebeklerin kusma yoluyla yediklerini çıkarmasını en aza indirir
  • Süt akışının olması için bebek vakum yapmak zorundadır. Bebeğin ağzındaki vakum yüksek seviyeye çıktığında süt akışı başlar. Bu zamanda bebeğin dili en alt noktadadır ve anne göğüs ucu bebeğin ağzında en derinlere çekilmiştir. Bu hareket Calma içinde aynıdır. Süt akışının gerçekleşmesi için bebek vakum yapmaya çalışmalıdır. Bu nedenle bebek anne göğsünden beslenirken doğal olarak öğrendiği emme davranışının aynısını Calma üzerinde uygulamaktadır.
  • Calmanın emzik boyutu annenin emzirme sırasındaki göğüs uzunluğu ile aynı boyuttadır. Tıpki anne göğsü gibi emme sırasında 1.5 kat uzunluğa ulaşacak şekilde tasarlanmıştır
  • Yapılan birçok çalışma Calma ile beslenme sırasında bebeğin tüm ağız parçalarının anne göğsünde beslendiği oranlarda olduğunu göstermektedir. Bu durum beslenme için bebeğin, anne göğsündeki ile aynı ve doğru beslenme pozisyonunu Calma ile yakaladığının gösterir. Ayrıca kalp atış hızları, nefes alış verme ritimleri anne göğsündeki ile aynıdır. Bu özellikler bebeğe sakin bir beslenme sağlar.
  • Boyutları her yaştan bebeğin kullanımına uygundur.
  • Calma ile beslenen bebek anne göğsündekiyle aynı, doğal beslenme davranışını uygular, bu nedenle anneyi reddetmez. Calma kullanan anneler bebeklerin kendilerini reddetmelerinden çekinmezler.

Calma Biberon 150 ml, CalmaBiberon150ml olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim