"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Dr Brown's Dogal Akis Standart Cam Biberon 120 ml özellikleri

Dr. Brown Standart Doğal Akış 120ml. PP Biberon (155) Dr. Brown Standart Doğal Akış 120ml. Biberon (155) 1. Aşama Emzik Ile
Kolik Sancısını Gaz ve Kusmayı Azaltır (Polikarbonat) Doğal Akışlı Biberon
Amerikalı bir doktor tarafından özel olarak tasarlanan Dr. Brown`s Doğal akış biberonu, patentli havalandırma sistemi ile bebeğinizin sağlığının korunmasına katkıda bulunacaktır.
Biberon içinde hava kabarcıkları ve vakum oluşmasını önleyerek kolik sancısını, geğirmeyi, kusmayı ve gazı en az seviyeye indirir.
Posizitf basınç sağlayan sistemimiz, bebeğinizin aşırı güz harcamsını önler doğal akışı ile anne göğüsünden emmeyi anımsatır.
sadeliği ile diğer biberonlardan farklı görünür ve farklı çalışır. Bebeğinize mümkün olan en iyi korumayı vermenin en doğal yolu Dr. Brown`s Akış biberonudur.
Ürünün Teknik Detayları:
1- Patentli özel hava dolaşım sistemi, biberonun içinde vakum ve hava kabarcıklarının oluşmasını önler.
2-Özel dolaşım sistemi sayesinde hava, borudan geçerek anne sütü veya mamanın üst kısmında birikir.
3-Sıvının doğal akşı, bebeğin beslenme sırasında aşırı çaba ve emme gücü harcamasını önler. Anne sütü emmeye eşdeğer akış sağlar. Bu sayede gaz sancıları, kolik , aşırısalya akışı vekusma minimum seviyeye indirilir.
4-Anne sütü veya mama tabii ve kesitisiz bir şekilde akarken, hava mamaya karışmadan biberonun üstünde birikir. Böylece kulakta sıvı birikmesinin başlıca nedeni olan emzik çökmesi önlenir.
5-BPA içermez.

  Dr. Brown s 1996 da bir Doktor tarafından tasarlanan ve 1997de patenti alınan Dr. Browns biberonları iç hava akış yapısı olan tek biberondur. Dünyada Dr. Browns biberonları bebekte gaz oluşmasını önleyen bu yapısı ile bilinmektedir ve tercih edilmektedir. Patentli Iç Hava Sistemi, aşırı hava akışını ve negatif basıncı yok eder. Biberon içinde hava kabarcıkları ve vakum oluşmasını önleyerek kolik sancısını, geğirmeyi, kusmayı ve gazı en az seviyeye indirir. Bebeğin büyümesi sırasındaki birçok aşama için değişik amaçlı farklı biberon emziklerinin de sunulduğu bu kampanyada biberon çeşitleri de bebeğin beslenme düzeylerine göre ayrışmaktadır DogalAkisStandartCamBiberon120ml olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim