"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

 • Sinem Sağol
 • ÖZLEM YILMAZ
bu ürüne sahipler. Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

Tasarımı çok iyi. Biberonun uç kısmı eğik olduğu için gaz yapmıyor. İçindeki süt hava sıcak olsa da koku yapmıyor. Yanlardan akıtmıyor. Biberon ucu yumuşak, kolay damlıyor, sütü çekmesi rahat

Selin Turhan Selin Turhan Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş


1 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Chicco Gaz Önleyici Açılı Bebek Biberon PES 250ml özellikleri

Emzirmeye son verilirken dikkat edilmesi gerekenler

Biberonun Özellikleri:
 

 • Altın renginde biberon, inci renginde biberon halkası,
 • Yüksek kaliteli, 200 derece ısıya kadar dayanıklı PES (polietersülfon) maddesinden üretilmiş
 • Bilimsel ve profesyonel bir görünüm içindesensiz
 • Bisfenol A (BPA) içermeyen
 • Ince ve şık tasarımlı ambalaj
 • Chicco, bağımsız ve tanınmış laboratuarlar tarafından gerçekleştirilen sonuçlara dayanarak, polikarbonat biberonların aşırı kullanım koşullarında bile, BPA'nın besin içerisine karışma seviyesinin, hali hazırda mevcut olan çok sıkı düzenleyici ve yasal sınırlardan bile önemli ölçüde daha düşük olduğunu garanti etmekte ve polikarbonat biberonların güvenli olduğunu teyid etmektedir

  Bisfenol A (BPA)

  Bisfenol A (BPA) maddesinin, besinlerin iÇine karışabilme ve sağlık içintehdit riski meydana getirmesi ihtimali konusu gündeme getirilmiştir.

  Bisfenol A (BPA), plastik ve plastik çeşitlerini üretmek içinkullanılan kimyasal bir maddedir. Özellikle, biberon, saklama kapları, tıbbi cihazlar, spor ekipmanları vb. ürünlerin üretiminde yaygın olarak kullanılan, polikarbonat plastiklerin üretiminde kullanılmaktadır.

  EFSA (Avrupa Gıda Güvenlik Kurumu), polikarbonatın güvenliği ile ilgili yaptığı analiz ve testlerden sonra, polikarbonatın güvenliğini onaylamıştır ve bu nedenle, biberonların polikarbonat maddesinden üretilmesine izin vermiştir.

  Evolution Serisindeki biberonların materyali, PES 'dir.

  Chicco "Bir bebeğin bakımı, onu beslemekten daha fazlasıdır ve biberon seçimi çok önemli bir karardır. " noktasından yola çıkarak, Bisfenol A içermeyen yeni biberon serisi "Evolution %0 BPA" yı, tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

  Üretim Yeri : Italya
  Markanın Ait Olduğu ülke : Italya Gaz Önleyici Açılı Bebek Biberon PES 250 ml CH 60039, GazÖnleyiciAçılıBebekBiberonPES250mlCH60039, Gaz Önleyici Açılı Bebek Biberon PES 250ml CH 60039 olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim