"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Chicco Evolution Serisi Biberon 250 ml özellikleri

Chicco?dan , Türkiye?de ilk Bisfenol A içermeyen biberon serisi;

? Evolution %0 BPA "

 

Son günlerde, polikarbonat üretiminde kullanılan Bisfenol A (BPA) maddesinin, besinlerin içine karışabilme ve sağlık için tehdit riski meydana getirmesi ihtimali konusu gündeme getirilmiştir. Bisfenol A (BPA), plastik ve plastik çeşitlerini üretmek için kullanılan kimyasal bir maddedir. Özellikle, biberon, saklama kapları, tıbbi cihazlar, spor ekipmanları vb. ürünlerin üretiminde yaygın olarak kullanılan, polikarbonat plastiklerin üretiminde kullanılmaktadır.

EFSA (Avrupa Gıda Güvenlik Kurumu), polikarbonatın güvenliği ile ilgili yaptığı analiz ve testlerden sonra, polikarbonatın güvenliğini onaylamıştır ve bu nedenle, biberonların polikarbonat maddesinden üretilmesine izin vermiştir.

Ancak, bütün bilimsel açıklamalar ve kanıtlara rağmen, dünya çapında, tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla, polikarbonata alternatif materyaller üretilmeye başlanmıştır.

Sektörün öncü firmalarından biri olan Chicco, bu durumu göz ardı etmeyerek , ?Bir bebeğin bakımı, onu beslemekten daha fazlasıdır ve biberon seçimi çok önemli bir karardır. ? noktasından yola çıkarak, Bisfenol A içermeyen yeni biberon serisi ?Evolution %0 BPA? yı, tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Yeni biberon serisinin bütün özellikleri, ürün yelpazesinin en üst seviyesi olduğunu ortaya koymaktadır:

    * Altın renginde biberon, inci renginde biberon halkası,
    * Yüksek kaliteli, 200 derece ısıya kadar dayanıklı PES (polietersülfon) maddesinden üretilmiş,
    * Bilimsel ve profesyonel bir görünüm için desensiz,
    * Bisfenol A (BPA) içermeyen
    * Ince ve şık tasarımlı ambalaj
    * Hammadde ve yüksek kalite nedeni ile diğer biberon serilerine göre yüksek fiyatlandırma

 

Chicco, bağımsız ve tanınmış laboratuarlar tarafından gerçekleştirilen sonuçlara dayanarak, polikarbonat biberonların aşırı kullanım koşullarında bile, BPA?nın besin içerisine karışma seviyesinin, hali hazırda mevcut olan çok sıkı düzenleyici ve yasal sınırlardan bile önemli ölçüde daha düşük olduğunu garanti etmekte ve polikarbonat biberonların güvenli olduğunu teyid etmektedir.

150 ml , 250 ml ve Açılı -250 ml olmak üzere,   üç farklı ölçüde biberon seçeneğine sahip yeni Evolution %0 BPA serisi, ebeveynlerin BPA içermeyen biberon ihtiyacını karşılamak amacıyla, mevcut cam ve polikarbonat biberonlara alternatif olarak üretilmiş ve daha geniş bir biberon yelpazesi sunulmuştur. EvolutionSerisiBiberon250ml olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim