"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…

  • Gök Mavisi
  • Turuncu
  • Lavanta
  • Fıstık Yeşili

0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Bebedor Damla Akıtmaz Mini Bardak 60 ml özellikleri

Bebedor Damla Akıtmaz Mini Bardak 60 ml
Paket Içeriği: 1 Adet
Renk Seçeneği: Renk seçeneği bulunmamaktadır, stoklarımızda bulunan renklerden bir tanesi gönderilecektir.

Damlamayı önlemek için özel tasarlanmıştır.
Bakım ve kullanımı:Ilk kullanımdan önce her kullanımdan sonra tüm parçaları ayrı olarak sıvı sabun ve ılık su ile yıkayın. Iyice durulayın. Havalandırarak kurutun. Bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir. Aşındırıcı bez ve temizleyicileri kullanmaktan kaçının içinde kalan mama artıklarını temizlemek için valf kısmı akan su altında yıkanır. mikrodalga fırında kullanılmaz.
Çocuğunuzun güvenliği ve sağlığı için UYARI:Çocuğunuzun bu bardakla yürümesine veya koşmasına izin vermeyin. bardağın kullanılmayan tüm parçalarını çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edin. Tüm paketleme malzemelerini bebeğinizin ulaşamayacağı bir yere kaldırın. Her kullanımdan önce ve sonra bardağın ucunu ve diğer parçalarını kontrol edin. Her hangi bir hasar belirtisi gördüğünüzde ürünü kullanmayın . Bebeğinizi beslenmeden önce gıdanın ısısını mutlaka kontrol edin. Basınç yapıp sızıntıya neden olabileceği için karbonatlı ve gazlı içeceklerde bardağı asla kullanmayın . Kullanma talimatlarını dikkatlice okuyun ve referans olması için saklayınız.
DamlaAkıtmazMiniBardak60ml olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim