"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Corsair 8Gb DDR3 CML8GX3M1A1600C10 özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Bellek TipiDDR3

Untitled Document ; Corsair Vengeance LP, düşük profil ve yüksek performansa ihtiyacınız olduğunda mükemmel bir seçimdir. 1.5V Vengeance Low Profile DDR3 bellek 2. nesil Intel® Core işlemci ailesi bellek özelliklerini karşılamak için dizayn edilmiştir. Özel üretim Arktik beyaz ram modülleri ultra sessiz sistemlerde ve diğer düşük voltajlı uygulamalarda 1.35V ultra düşük voltaj seviyesinde çalışır.  ; ; Düşük-profil ısı yayıcılar  ;Vengeance düşük profil ısı yayıcıların yüksekliği 26.25mm'dir (1.03'') Standart Vengeance belleklerin sığmadığı ekstra büyük işlemci soğutucuları olan yüksek performanslı sistemler, küçük form faktörüne veya alana sahip sistemler için üretilmiştir.
 ; Hız aşırtma için ideal  ; Her Vengeance bellek modülleri sisteminizin hız aşırtma sınırlarını keşfetmenize izin veren özel performans potansiyeline sahip DRAM IC'leri kullanarak üretilmiştir.
Hız aşırtmada yeniyseniz, Intel eXtreme Memory Profile (Intel XMP) için tam destek işinizi kolaylaştırır. XMP uyumlu sisteme Vengeance Bellek Modülünü ekleyin ve otomatik olarak hızlı ve kolay bir şekilde, mümkün olan maksimum hız aşırtma performansı seçebilirsiniz.
 ; Vengeance Ailesi : Uygun fiyata üstün performans  ; Uygun fiyatlarla sistemini ileriye taşı Bir oyuncu, sistem üreticisi ya da her yönüyle performans tutkunu iseniz, bütçeniz ne olursa olsun, performans ve güvenirlilik talep etmelisiniz. Güvenilir, uygun fiyatlı aşırtma potansiyeline sahip bir belleğe ihitiyacınız varsa, Vengeance mükemmel bir seçimdir.  ; Dikkatli incelemeler ve ayrıntılı testler Hız istikrar olmadan hiçbir şeydir. Bu yüzden Vengeance DDR3 Bellekler, tüm Corsair bellek ürünleri gibi, dikkatli bir şekilde incelenir ve yüksek standartlarda test edilir. Bu güven ile sınırlı ömür boyu garanti desteğiyle satılmaktadır.  ;Jet siyahı, gök mavisi , özel üretim buz beyazı seçenekleri ile bilgisayarınızın görünümünü özelleştirin.  ; Uyumluluk 240-pin DDR3
Intel Core i3, Core i5, Core i7 veAMD ; Özellikler  ;MarkaCorsairÜrün Kodu
FOTOĞRAFLARGeri bildirim