"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Recaro Young Sport özellikleri

Marka: Recaro
Model: Young Sport


Ürün özellikleri:
Formula 1'in resmi koltuk üreticisi RECARO geliştirdiği benzersiz güvenlik sistemleriyle şimdi geleceğin pilotlarına da güvenli yolculuklar sunuyor.
Aston Martin, Audi, BMW, Ferrari, Ford, GM, Honda, Jaguar, Lamborghini, Mitsubishi, Opel, Porsche, Renault, Seat, Subaru, Suzuki, Toyota ve Volkswagen gibi önde gelen otomobil markalarının da koltuk üreticisi olan Recaro kalitesi ve üst düzey standartlarıyla sektörünün en büyük markası konumunda.
Diğer alternatif koltuk üreticilerinden ayrıldığı en önemli uzmanlığı yüksek hızlı taşıtlar içingeliştirdiği ve güvenliği arttırılmış koltuklardır.

Uzun Süre Kullanım:
İki grubun fonksiyonlarını da iÇinde barındıran Recaro Young Sport, 9-36 kg grubunda kullanım dönemleri süresince hep yüksek performans alabileceğiniz yegane üründür. Bu kategori iki grubun (9-18 kg ve 15-36 kg) birleştirilmesi sonucu oluştuğu içinve bebeğinizin gelişim döneminde ihtiyaçları sürekli değişebileceğinden, küçüklüğünde yüksek konfor ve güvenlik ön plandayken, büyüdüğünde hareket özgürlüğü ve konfor ön planda olacaktır. Recaro tüm bu isteklerinize kolaylıkla cevap verebilecektir.

Güvenlik:
Dünyada koltuk deyince akla gelen ilk marka olan Recaro geliştirdiği kusursuz güvenlik anlayışına artık çocuk koltuklarında da sahip olabilirsiniz.
recaro guvenlik kalite belgeleri recaro guvenlik kalite belgeleri recaro guvenlik kalite belgeleri

Kolay Montaj:
Standart 3 nokta emniyet kemeriyle 10 saniyede monte edilebilir. Kemeri iki noktada sabitleyen kilit mekanizmasıyla maksimum güvenlik sağlar. Ayrıca oturma ünitesinin altında bulunan gerdirme aparatıyla montaj sırasında kemerde herhangi bir boşluk olmayacaktır.

Özel Güvenlik Sistemleri:
Tüm Recaro ürünlerinin kenarında görebileceğiniz kırmızı ASP(Advanced Side Protection) etiketleri yine Recaro'nun güvenlik anlayışını gösterir. Yan darbelere karşı özel olarak geliştirilmiş olan bu sistem koltuğun iÇindeki geliştirilmiş darbe emici hava kabarcıklı köpük yapısının çocuğu daha iyi koruyacak şekilde tasarlanmasını ifade eder.

YoungSport olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim