"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…

  • Siyah
  • Gri
  • Açık Mavi
  • Turuncu
  • Koyu Pembe

0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Recaro Monza özellikleri

Genel Özellikleri:  

Formula 1'in resmi koltuk üreticisi RECARO geliştirdiği benzersiz güvenlik sistemleriyle şimdi geleceğin pilotlarına da güvenli yolculuklar sunuyor.
  • Aston Martin, Audi, BMW, Ferrari, Ford, GM, Honda, Jaguar, Lamborghini, Mitsubishi, Opel, Porsche, Renault, Seat, Subaru, Suzuki, Toyota ve Volkswagen gibi önde gelen otomobil markalarının da koltuk üreticisi olan Recaro kalitesi ve üst düzey standartlarıyla sektörünün en büyük markası konumunda.
  • Diğer alternatif koltuk üreticilerinden ayrıldığı en önemli uzmanlığı yüksek hızlı taşıtlar içingeliştirdiği ve güvenliği arttırılmış koltuklardır.

Güvenlik:
Dünyada koltuk diyince akla gelen ilk marka olan Recaro geliştirdiği kusursuz güvenlik anlayışına artık çocuk koltuklarında da sahip olabilirsiniz.

Hava Yastığı: Baş desteğinin iÇinde bulunan yoğunluğu ayarlanabilir hava yastığı, aksiyon sırasında olası çarpmalardan oluşan sarsıntıyı en minimum seviyeye indirir. Aynı zamanda baş kısmına ekstra yumuşaklık kattığı içingüveliğin yanında konforlu bir yolculuk sunar.

Baş Desteği: Çocuğunuzun gelişimine paralel boy uzunluğuna göre 12 kademe ayarlanabilir darbe emici köpüklü baş desteği, bebeğinizin uyku esnasında başının düşmesini engeller ayrıca olası bir sarsıntı da bebeğinizin kafa ve boyun kısmına gelebilecek zararlarda maksimum koruma sağlar.

Özel Güvenlik Sistemleri: Tüm Recaro ürünlerinin kenarında görebileceğiniz kırmızı ASP(Advanced Side Protection) etiketleri yine Recaro nun güvenlik anlayışını gösterir. Yan darbelere karşı özel olarak geliştirilmiş olan bu sistem koltuğun iÇindeki geliştirilmiş darbe emici köpük yapısının çocuğu daha iyi koruyacak şekilde tasarlanmasını ifade eder.

Bağlantı sistemi:
Standart 3 nokta emniyet kemeri ile 10 saniyede kolayca montajını yapabilirsiniz.

Konfor:
Otomotiv sektöründeki Popülaritesi'nin temel etkenlerinden biri de güvenlik anlayışının yanında kullanıcıya sağladığı konfordur.

Iç Minder:
Kullanıcının vücut şeklini koruyan, ısı ve ağırlığa duyarlı olarak vücudun şeklini alan akıllı sünger sistemi(viskolex)sayesinde kan dolaşımını hızlandırır ve yolculuk sırasında oluşabilecek uyuşuklukları engeller.

Omuz Koruma:
Çocuğunuzun gelişimine paralel olarak genişletilmiş omuz destekleri kullanım süresince(3-12 yaş) kusursuz kavrama sağlar.

Microfiber Kumaş:
Nefes alan Microfiber kumaş özelliğiyle terletme oranı standart kumaşlara kıyasla oldukça düşüktür. Ayrıca yumuşak dokusu ve canlı görüntüsüyle estetik duyularınıza da hitap edecektir.

Hava Sirkülâsyon Sistemi:
Yine terlemeyi azaltmak içintasarlanmış RECARO Air Circulation System ile optimal hava sirkülasyonu sağlar.

MP3 Uyumlu Ses Sistemi:
Baş desteklerine entegre edilmiş MP3/CD uyumlu kulaklık sistemi ile kullanıcıya kendine özel dinleti keyfi sunuyor. Böylelikle çocuklar içinoto koltuğuyla seyahat eğlenceye dönüşüyor.

Kolay Temizlik ve Şık Kumaş:
Yenilikçi ve modaya uygun tasarlanmış kumaş yapısı koltuğa araç içerisinde şık bir görüntü katıyor. Ayrıca uzun süre canlılığını korur ve yıpranmaya dayanıklıdır.
Temizlenmesi de oldukça kolaydır. Çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilir.

Yükseltici Olarak Ayrılabilme:
25 kg dan sonra sırt kısmı çıkabilir ve tek alt yükseltici olarak 12 yaşa kadar kullanılabilir. Fazla harcama olarak 25-36 kg yükseltici koltuk alımını gerektirmez.

Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 3 ve 12 yaş arası

Ürünün Ölçüleri: 51 x 48 x 74
Ürünün Ağırlığı: 5,5 kg

Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya
Üretim Yeri: Almanya
FOTOĞRAFLARGeri bildirim