"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Ülker Hero Baby Muz Mandalina Armut 125 gr özellikleri

Özellikleri:  • Meyvelerin yüksek bebek beslenme standartlarına uygun olması sağlıklı beslenme için oldukça önemlidir. Bu standartlar Türk Gıda Kodeksi ve Avrupa Komisyonunca belirlenmiştir.
  • Meyvelerin kalitesinden nasıl emin olabilirsiniz? Elbette kendiniz yetiştirirseniz!
  • Hero Baby olarak, düzenli olarak eğitilen çiftilerimiz ile düzenli olarak kontrol ettiğimiz 100.000 den fazla meyve ağacını takip ediyoruz. Bu sayede fidanların dikilmesinden meyvelerin dallardan toplanmasına kadar olan süreci kontrol ediyoruz. Tarım ilacı ve diger kimyasallar açısından meyvelerimizin güvenliğini bu Hero Hammadde Kontrol Sistemi ile sağlıyoruz.
  • Bebeğiniz büyürken onu yeni tatlara alıştırmalısınız. Ek besinlerle daha önce tanışmış olan bebeğiniz artık farklı lezzetlere hazır.
  • Onda geniş bir damak tadı oluşmasını bu aylardan itibaren sağlayabilirsiniz. Böylece ileride de değişik tatlara açık bir kişi olacaktır.
  • Artık bambaşka meyve tatları onu bekliyor; armut, mandalina, seftali bunlardan birkaçı. Ayrıca onun için farklı seçenekler de bu ayda devreye giriyor: sebze püreleri, yoğurt ve muhallebi.

    Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 4 Ay ve üzeri MuzMandalinaArmut125gr olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim