"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Milupa Aptamil Junior Toz 900 Gr özellikleri

 ; Aptamil Junior Toz 900 gr Ö;zellikleri : Milupa Aptamil Junior Ç;ocuk Sü;tü;, 1 yaşından sonra kullanılan, ö;zel olarak geliştirilmiş ç;ocuk sü;tü;dü;r. Milupa Aptamil Junior Ç;ocuk Sü;tü;, dü;nyayı keşfetmeye ç;alışırken daha fazla gü;ce ve besinsel desteğe ihtiyacı olan bü;yü;yen bebeğiniz ve ç;ocuğunuz iç;in hazırlanmıştır.
Ayrıca, 1 yaşından sonra ç;ocuklar sosyalleşmeye ve ç;evreyle etkileşimin sonucu olarak daha sık hastalanmaya başlarlar. Ö;zellikle bu dö;nemde Aptamil Junior Ç;ocuk Sü;tü; ç;ocuğunuzun bağışıklık sistemini kuvvetlendirerek, anne sü;tü; ile başlayan korumayı devam ettirir. Milupa Aptamil Junior Ç;ocuk Sü;tü;, ç;ocuğunuzun bağışıklık sistemini doğal olarak gü;ç;lendiren tek formü;ldü;r. IMMUNOFORTIS ile bebeğinizin bağışıklık sistemini doğal olarak desteklemeye devam eder.
Aptamil Junior Ç;ocuk Sü;tü;nü;n 200 ve 500 ml. şişe, 300 gr. 600 gr. ve 900 gr. kutu ü;rü;n boyları bulunmaktadır.
Aptamil Junior Ç;ocuk Sü;tü;, IMMUNOFORTIS prebiyotikleri ile bebeğinizin bağışıklık sistemini gü;ç;lendirmeye ve korumaya yardımcı olur. Bebeğinizin ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri doğru oranda iç;erir.
IMMUNOFORTIS Nedir Patentli ö;zel bir prebiyotik lif karışımıdırSadece Aptamilde bulunurBağışıklık sistemini gü;ç;lendirdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
Neden Aptamil Junior
Bebeğinizin gelişimi iç;in son derece ö;nemli vitamin ve mineraller Aptamil Juniorun iç;erisnde doğru miktar ve oranda bulunur.
Bebeğinizin Gü;nlü;k Ihtiyacını Karşılama Oranları
Gü;nde 500 ml 2 bardak ile Aptamil Junior Demir mg Tü;mü; Ç;inko mg Tü;mü; Kalsiyum mg Tü;mü; Selenyum mcg Tü;mü; D vitamini 84 AptamilJuniorToz900Gr olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim