"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Milupa Aptamil 1 Bebek Maması (Biberon Maması) 900 gr Akıllı Kutu özellikleri

Marka: Milupa
Model: Aptamil-1 Biberon Maması 900 gr (Doğumdan Itibaren)


Ürün Bilgileri

  • PreAptamil ile doymayan bebekler için, sindirimi kolay, proteini anne sütüne adapte edilmiş biberon mamasıdır. Anne sütünün hiç verilemediği veya yetersiz olduğu durumlarda, zamanında doğmuş sağlıklı bebekler için, ilk günden itibaren de kullanılabilir.
  • Dengeli bileşimi sayesinde Aptamil 1'in sindirimi kolaydır. Sindirim sistemi hassas olan bebeklerde de kullanıma uygundur.
  • Prebiyotik lif ilavelidir. Prebiyotik lifler sağlıklı bir barsak florası oluşumuna yardımcı olur. Bu sayede Aptamil 1 bağışıklık sistemini destekleyerek bebeğe içten gelen koruma sağlar. Prebiyotik lifler sayesinde yumuşak ve doğal bir dışkılama da gözlenir.
  • Ana besin maddeleri, protein, yağ, karbonhidrat, vitamin ve minerallerin miktar ve kalitesi anne sütüne benzer şekilde hazırlanmıştır.
  • Aptamil 1, vitamin, demir ve eser elementler ile zenginleştirilmiştir.
  • Anne sütüne benzer seviyede, bebeğin beyin ve göz gelişimi için esansiyel olan taurin içerir.
  • Aptamil 1, sukroz ve gluten içermeyen bir biberon mamasıdır.

Aptamil 1 Bebek Maması Biberon Maması 900 gr Akıllı Kutu, Aptamil1BebekMamasıBiberonMaması900grAkıllıKutu olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim