"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Humana Papatyalı Bitki Çayı 6 lı Ekonomik Paket 6 x 200gr 138566 özellikleri

6 lı Ekonomik Paket 6 x 200gr
  • 1. haftadan itibaren bebekler, ç;ocuklar ve erişkinler iç;in lezzetli bir susuzluk gidericidir. Iç;erisinde bulunan Melisa, Ebegü;meci, Ihlamur ve Kekik bitkileri sayesinde Uyku problemleri iç;in son derece etkili ve ideal bir ç;aydır.
  • Humana Iyi Geceler Ç;ayı uyku verici sedatif etkisinin yanında, sakinleştirici, rahatlatıcı ve yatıştırıcı ö;zelliklere de sahiptir. Bebekler ç;ocuklar ve yetişkinlerin uyku sorunlarının giderilmesinde gü;venle kullanılır.
  • 100 doğal olup boya maddesi, katkı maddesi ve suni aroma iç;ermez. Iç;erisindeki bitkiler AB Gıda Tü;zü;ğü; ve Alman Gıda Kodeksine uygundur.
  • Bilinen hiç;bir yan etkisi yoktur. Ç;ok uzun sü;re kullanımlarda bile intolerans veya istenmeyen yan etkilere rastlanmamıştır. Granü;l şeklindedir hazırlanışı ç;ok kolaydır. Şeker ilavesine gerek yoktur.
  • Hazırlanışı : Bebeklerde ; 100 ml kaynamış ılımış suya tepeleme 1 tatlı kaşığı yaklaşık 3,75gr Humana Iyi Geceler Ç;ayı ilave edilerek hazırlanır. 1. haftasını dolduran bebeklere birkaç; defaya bö;lü;nerek gü;nde toplam 100 ml iç;irilebilir. Yetişkinler iç;in; 200 ml yani bir su bardağı suya tepeleme 2 tatlı kaşığı Humana Iyi Geceler Ç;ayı ilave edilerek karıştırılır ve isteğe bağlı olarak sıcak, soğuk veya ılık iç;ilebilir.
  • Kontrendikasyonları ; Humana Iyi Geceler Ç;ayı sü;t şekeri laktoz iç;erir ve bu nedenle laktoz intoleransı gö;rü;len bebekler iç;in uygun değildir.
Papatyalı Bitki Çayı 6 lı Ekonomik Paket 6 x 200 gr 138566, PapatyalıBitkiÇayı6lıEkonomikPaket6x200gr138566 olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim