"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Humana Bebek Mamasi Sutlu Bourbon Vanilyali 300gr özellikleri

  • Humana Bebek Mamaları GDO açısından son derece güvenlidir.

    Humana bebeklerin sağlıklı, dengeli ve yeterli beslenmeleri için 1950 yılından beri kaliteli bebek mamaları üretmektedir. Üretime başladığı günden itibaren pek çok ilke imza atmıştır. Bunlardan birincisi; protein yapısı bakımından Avrupa'nın ilk anne sütü olan adapte biberon mamasını 1950 yılında üretmeye başlamıştır. Humana ürettiği kaliteli ve modern bebek mamalarını tüm Dünya'da 35'den fazla ülkede başarı ile pazarlanmaktadır. Avrupa'nın en büyük mama üreticileri arasında yer alan bu dev kuruluş; dört bir kıtada tecrübe, güven, yenilik ve teknolojinin eseri olan ISO 9001 kalite sertifikalı ürünleri sunmaktadır. Ürünlerimizde, sadece Avrupa Birliği Kanunlarına uygun olduğu sertifikalandırılmış hammaddeler kullanılmaktadır. Tüketiciye sunulmaya hazır ürünlerimiz modern laboratuarlarımızda GDO açısından, diğer konularda da olduğu gibi test edilmekte ve sonrasında tüketicilere sunulmaktadır.
  • 4. ayın sonundan itibaren tüm sütle beslenme dönemi boyunca kullanılabilenHumana Sütlü Bourbon Vanilyalı Mama; ismini içeriğinde bulunan özel"Bourbon" vanilyasından almaktadır.
  • "Bourbon"vanilyasının bilinen etkileri arasında, vücut direncini kuvvetlendirme, ateş düşürme, hazmı kolaylaştırma ve bronşları temizleme bulunmaktadır. Buçok özel vanilya; meşhur bir Fransız tatlısının da ismidir.
  • HumanaSütlü Bourbon Vanilyalı, zengin karışımı ile sadece bebeklerin damakzevkine hitap etmekle kalmayıp, aynı zamanda onların daha dengeli veyeterli bir şekilde beslenmesine olanak sağlamaktadır.
  • Diğertüm Humana Kaşık Maması çeşitleri gibi on üç çeşit vitaminin yanı sıra;iyot, demir ve kalsiyum ile zenginleştirilmiştir.
Protein ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;  ; 2,7 g / 100 g yenilmeye hazır mama Karbonhidrat ; ; 16,2 g / 100 g yenilmeye hazır mama Yağ Miktarı ; ; ; ; 3,8 g / 100 g yenilmeye hazır mama  ; ; Bebek Mamasi Sutlu Bourbon Vanilyali 300 gr, BebekMamasiSutluBourbonVanilyali300gr olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim