"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Hipp Organik Misirli ve Hindili Patates 125gr özellikleri

Marka: Hipp
Model: Organik Mısırlı ve Hindili Patates 125gr


Ürün Bilgileri

Hitap ettiği Yaş Aralığı : 4. aydan itibaren
HIPP kavanoz mamaları hiçbir kıvam arttırıcı, koruyucu ve boya maddesi kullanılmadan yasal düzenlemelere uygun olarak üretilmiştir.
HIPP kavanoz mamalarına yüksek sıcaklık kısa süre prensibi ile sterilizasyon(ısıl işlem) işlemine tabi tutulduğundan içerisindeki mikroorganizmalar ani ısı değişimi nedeni ile ölürken kısa süreli yüksek sıcaklık vitamin, mineral gibi besin öğelerini olumsuz yönde etkilemez. Ayrıca vakum altında kapatıldığından hiçbir katkı maddesi kullanılmadan ürünün son kullanma tarihine kadar tazeliğini ve besin değeri kalitesini korumuş olması sağlanır. HIPP Bebek menüleri, hızla büyüyen ve gelişen bebeğin beslenmesine 4. aydan itibaren et ve sebzelerin dahil edilmesi için idealdir.
Şeker ilave edilmemiştir.
Düşük sodyum içerir.
Gluten içermez

Ürünün Ölçüleri

Miktar / gr / kilo (açık) 125 gr
Miktar / gr / kilo (ambalaj ile birlikte) 222 gr
Ürünün Kapalı (Ambalaj ) Ölçüleri (en, boy, yükseklik) : 7.9x11.8x17.8

Ürün Madde Içeriği

Su,
Patates,
Tatlı mısır,
Hindi, mısır yağı,
Iyodat tuz

Bebeğe Sağladığı Fayda

En sıkı Organik tarım ve hayvancılık kurallarına göre üretilen HIPP organik kavanoz mamaları hiçbir kimyasal ilaç, hormon veya antibiyotik kalıntısı içermez ve organik kalitedeki en iyi hammaddelerden, en ileri teknolojiler kullanılarak üretildiğinden içeriğindeki besin öğeleri en kaliteli haliyle bebeğinize ulaşır.

Organik Misirli ve Hindili Patates 125 gr, OrganikMisirliveHindiliPatates125gr olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim