"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Hipp 3 Organik Devam Sütü (Bebek Maması) 300 gr özellikleri

HIPP  Biberon Mamaları 3 Organik Devam Sütü 300 gr     Raf ömrü : 15 ay
 • HiPP, bütün Organik HiPP Süt Ürünleri içindoğallığa büyük önem vermekte ve ham madde olarak son derece sık kontrol edilen organik süt kullanmaktadır.
 • Biberon mamalarında kullanılan inek sütü bir bebeğin veya yeni yürüyen çocukların hassas sindirim sistemi içingenellikle uygun değildir ve bu nedenle bazı bakımlardan değiştirilmesi gerekir. Öncelikle, protein çıkarılır ve laktoz veya diğer karbonhidratlar, peynir altı suyu proteini, kaliteli bitkisel yağlar, vitaminler ve eser elementlerle tamamlanır.
 • Mamul ürün bu şekilde orijinal anne sütüne mümkün olduğunca yakın duruma getirilir.

  Markanın ait Olduğu ülke :Almanya
  Üretim Yeri : Almanya

 •  Tamamen Organik süt kullanılarak üretilmiştir. Türkiye'dekli TEK ORGANIK DEVAM SÜTÜDÜR .  Sofra şekeri içermez.  Organik süt içeriği sayesinde lezzeti diğer mamalara göre daha iyidir.  Ayrıca farklı lezzetlerle tanışmış olan bebeğin gelişen damak tadı düşünülerek geliştirilmiş olan uygun bir tad profiline sahiptir.  Kolay sindirildiğinden, bebekte hazımsızlık veya gaz problemlerine sebep olmaz.  Gluten içermez.  Organik içerikli olduğundan %100 GDO'suzdu ]]> 3 Organik Devam Sütü Bebek Maması 300 gr, 3OrganikDevamSütüBebekMaması300gr olarak da bilinir.  FOTOĞRAFLAR  Geri bildirim